07Sau
2013
0
dieta-nuo-celiulito

Dieta nuo celiulitoSu celiulito problema praktiškai susiduria kiekviena moteris. Celiulitas tikrai nepuošia, todėl moterys nori  jo atsikratyti, beje kaip ir nereikalingų kilogramų. Ši, kovos su celiulitu, metodika buvo sukurta kosmetologės Nikol Ronsard (Nicole Ronsard’s) ir sėkmingai išbandyta šimtai tūkstančių moterų visame pasaulyje. Metodika susideda iš 10 dienų valomosios dietos.

Pagrindinis šios dietos tikslas – pagerinti medžiagų apykaitą ir pašalinti šlakus iš organizmo. Laikydamiesi šios dietos turėsite išgerti ne mažiau kaip du litrus skysčių įskaitant žalią arbatą, šviežiai spaustas sultis ir paprastą vandenį. Turėsite vengti gerti kavą ir juodą arbatą.

Dietos laikotarpiu negalima vartoti cukraus, druskos ir alkoholio. Laiko tarpai tarp valgio 2 – 4 val. Vaisių ir daržovių kiekis nėra ribojimas, bet patartina jų valgyti tik tiek, kad nejusti alkio.

Neporinėmis dienomis galima valgyti tik neapdorotus vaisius ir daržoves. Salotas galima pagardinti keliais arbatiniais šaukšteliais alyvuogių aliejaus arba citrinų sultimis, saulėgrąžomis,  daigintais kviečiais ir t.t. Iš vaisių rekomenduojama valgyti ananasus, greipfrutus, apelsinus, mandarinus, mangus, kivius, vynuoges, obuolius, kriaušes.

Antrą dieną valgyti tik vaisius, išskyrus bananus.

Visomis kitomis porinėmis dienomis dalį daržovių galima virti, troškinti garų puode. Galima prie daržovių pridėti truputį ryžių, grikių ar avižų kruopų. Jos turėtų būti tik kaip papildas, bet ne kaip pagrindinis patiekalas (kruopos). Jei labai norisi, patiekalą galite pagardinti 2 % jogurtu. Svarbiausiai, kad pradžioje reikia suvalgyti neapdorotas daržoves, vaisius ir tik paskui apdorotas.

Dietos laikotarpiu nereikėtų intensyviai sportuoti. Geriau kiekvieną dieną ramiai pasivaikščioti ne mažiau kaip vieną valandą. Taip jus ne tik atsikratysite celiulito, bet ir kelių nereikalingų kilogramų.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>