23Rgs
2012
1

7 Dienų dieta

Dietos tikslas – nenuvarginti ir nepakenkti organizmui.

Dietos principas – kiekvieną dieną valgyti skirtingos grupės maisto produktus.

Kodėl veiksminga?  Todėl, kad valgant vienodos maisto grupės produktus organizmas gali lengviau suvirškinti maistą, tuo pačiu pagreitindamas medžiagų apykaitą.

Dieta:

Pirmadienis: Valgyti tik vaisius. Kiekis nesvarbus, svarbu neperpildyti skrandžio maistu. Valgydami kietesnius vaisius kaip obuolai – smulkiai sukramtykite maistą, kad organizmas galėtų greičiau virškinti skrandžio turinį. Patariame vengti bananų.

Antradienis: Valgyti tik daržoves arba trintas daržovienes. Svarbiausia nenaudoti arba naudoti kuo mažiau prieskonių ( druska, cukrus, pipirai) arba svieto, grietinės. Valgymo kiekis neribojamas, svarbiausia nepersivalgyti.

Trečiadienis: Per visą dieną suvalgyti galima 3-8 bananus bei išgerti 1 litrą pieno.

Ketvirtadienis: 3 mėsos arba žuvies patiekalai. Mėsa – vištiena, kalakutiena, jautiena. Žuvis – lašiša, skumbrė, tilapija. Garnyrui – šviežios daržovės. Atsiminkite, kad reikėtų nenaudoti arba naudoti labai mažai druskos ir kitų skonį stiprinančių prieskonių.

Penktadienis: Šį kartą per dieną galima valgyti 4 mėsos arba žuvies patiekalus, tačiau vienu valgymu negalima suvartoti daugiau nei 90 gramų mėsos ar žuvies.

Šeštadienis: Valgyti taip pat, kaip penktadienį. Geriausia dar mažesniu kiekiu, bet padidinti garnyro kiekį dar keliomis šviežiomis daržovėmis.

Sekmadienis: Patariama vartoti grūdų košes be priedų arba su keliomis šviežiomis daržovėmis, pvz:. Avižinių dribsnių košė su 2 pomidorais.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>