10Sau
2013
1

Grikių dieta

Tai gana soti, bet labai monotoniška dieta. Jos laikytis gali ne kiekvienas, bet rezultatai išties yra įspūdingi – nuo septynių iki dvylikos kilogramų per savaitę. Grikių kruopos ne tik yra maistingos ir sočios, bet ir valo organizmą nuo šlakų, pašalina sunkiųjų metalų jonus, sumažina cholesterolio kiekį kraujyje. Kruopų sudėtyje yra baltymų, angliavandenių, B grupės vitaminų, geležies, kalio, kalcio ir kitų mineralinių medžiagų. Dėl to, grikių dieta ne taip stipriai alina organizmą, kaip kitos mono dietos.

Dieta visiškai neįmantri, teks visą savaitę valgyti vien tik grikių košę. Grikių kruopos neverdamos, o užpilamos verdančiu vandeniu ir laikomos per naktį gerame termose, kad išbrinktų. Druskos dedama visiškai nedaug, apie prieskonius teks savaitei pamiršti. Per vieną kartą suvalgome 5 valgomus šaukštus grikių košės.
Per dieną galima suvalgyti neribotą kiekį košės, bet paskutinį kartą valgyti ne vėliau kaip 4 valandas prieš miegą. Dar galima išgerti 1 % kefyro arba jogurto (ne daugiau kaip vieną litrą per dieną). Retkarčiais prieš miegą galima suvalgyti nedidelį vaisių, geriau citrusinį, kad papildyti vitamino C atsargas. Gerkite daug vandens, ne mažiau kaip du litrus per dieną.

Po savaites reikia daryti pertrauką mažiausiai vienam mėnesiui, po to vėl galite pakartoti grikių dietos savaitę ir vėl vieno mėnesio pertrauką. Taip galite kartoti tol, kol pasieksite užsibrėžtą tikslą.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>