01Sau
2013
0
ryziu-dieta

Ryžių dieta II

Ryžiai skatina šlapalo pasišalinimą ir padeda esant inkstų ir širdies veiklos nepakankamumui. Taip pat jie mažina arterinį spaudimą. Ryžiai gerai tinka liesinamosioms dietoms. Žarnyne jie stabdo fermentaciją, skatina šlakų iš inkstų ir plaučių valymąsi. 100 g natūralių ryžių yra 77 g angliavandenių, 8 g baltymų ir tik 1,1 g lipidų, 300 mg fosforo, 175 mg kalio, 106 mg magnio, 50 mg kalcio, 23 mg chloro. Taip pat jie turi geležies, sieros, mangano, cinko, jodo, fluoro, arseno, vitaminų 31, B2, B3 (PP), B5.1-ojo varianto dietos trukmė -10 dienų.

Mitybos racioną tuomet turi sudaryti tik neapdoroti virti ryžiai, tolygiai paskirstyti pusryčiams, pietums ir vakarienei. Tarpuose tarp valgymų reikia gerti mineralinį vandenį (nuo 1 iki 1,5 litro per dieną). Valgymo metu gerti mineralinio vandens nerekomenduotina.

2-ojo varianto dietos trukmė – 2 savaitės. 3 ar 4 kiekvienos savaitės dienas reikia maitintis vien tik ryžiais, o likusiomis dienomis vartoti vegetarišką maistą – atsisakyti gyvulinės kilmės produktų.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>