19Gru
2012
1
vaisiu-dieta

Vaisių dieta

Tai dieta be riebalų ir baltymų, susidedanti iš šviežių vaisių. Ji ypač tinka žmonėms, turintiems antsvorio, valgantiems per daug mėsos, taip pat trūkstant vitaminų, turint kraujotakos sutrikimų arba audiniuose susikaupus vandeniui. Vaisių dieta sumažina medžiagų apykaitos krūvį, šlapimo rūgšties kiekį bei riebalines kraujo rūgštis, pašalina nereikalingus baltymus ir vandens perteklių.

Per dieną reikia suvalgyti vieną – pusantro kilogramo šviežių vaisių, padalijus šį kiekį į 5-7 porcijas. Ypač rekomenduojamas toks vaisių mišinys – 400 gramų obuolių, 700 gramų kriaušių ir 400 gramų bananų. Virškinimui ir medžiagų apykaitai pagerinti ypač tinka ananasai, papajų vaisiai ir bananai.

Jeigu pietums ar vakarienei norėsite ko nors šilto, prie vaisių galima suvalgyti keletą su lupenomis, be druskos išvirtų bulvių. Rekomenduojama per dieną suvalgyti šešis riešutų branduolius.

Arbūzai – puikus dietinis produktas. Nors vitaminų gausa jie nepasižymi, užtat nestokoja folines rūgšties, ląstelienos, pektinų ir lengvai pasisavinamų angliavandenių – fruktozės ir gliukozės. Arbūzai puikiai išvalo organizmą, ypač inkstus.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>