08Spa
2012
0
kaip numesti svorio aktyvus gyvenimas

Aktyvus gyvenimas

Aktyvus gyvenimas – sveikatos sinonimas?

Kaip yra žinoma, mažiau mėgę aktyvų gyvenimo būdą žmonės senatvėje susilaukia nemažai problemų – ir tai nėra joks sinonimas. Specialistų teigimu, aktyvus gyvenimo būdas – tarytum amžinasis sveikatos šaltinis, leidžiantis pamiršti problemas ir galimas ligas daugelį metų. Tiesą sakant, jaučiu šiokią tokią pareigą Jus supažindinti su aktyvaus gyvenimo teikiamais „malonumais“, patarti bei „įpiršti“ teiginį, jog reikėtų sportuoti, papasakoti įmantriausias sporto ypatybes bei kitą naudingą informaciją.

Visų pirma, negalvokite, jog aktyvus gyvenimo būdas – kančia. Iš tiesų, tai turėtų būti kiekvieno asmens rutina – juk sportas teikia tik „privalumus“. Žinoma, pirmosios treniruotės žmonėms, kurie jau labai senai nesportavo, bus sunkios, tačiau palaipsniui organizmas pripras prie naujų iššūkių.

Šnekant apie aktyvų gyvenimo būdą, reikėtų pasirinkti,kas Jums svarbiau: gražus kūnas ar šauni sveikata? Tiesą sakant, aktyviai sportuojant, ir, kaip sakoma „iš širdies“, neabejotinai turėsite abu minėtuosius „dalykus“, tačiau žmonėms, kurie sportu užsima tik dėl geresnės sveikatos – žinoma, nereikėtų persistengti. Taigi, kad suprastumėme sporto „sąvokas“, tai yra apie kokius pratimus kalbame, reikėtų paminėti svarbiausią ir naudingiausią „aprėpiama“ pratimų „sąvoką“ – kardio. Vadinamieji kardio pratimai – tie, kurie verčia Jūsų organizmą išskirti kuo daugiau prakaito, pavyzdžiui: bėgiojimas, plaukimas, važinėjimasis dviračiu, aerobika, šokinėjimas per šokdynę ir panašiai. Iš karto norėčiau pasakyti, jog pirmąkart sportuojantys turėtų vengti didelių krūvių  – pasistenkite nesukelti organizmui šoko ir pirmąsias dienas elgtis protingai šiuo atžvilgiu. Kokią naudą teikia šie pratimai? Žinoma, žmonėms, kurie turi viršsvorio, tai yra puiki galimybė jį prarasti. Apart to, atliekant kardio pratimus, dirba ko ne visas kūnas bei jo organai, todėl tai yra puiki galimybė „atnaujinti“ ne tik išvaizdą, tačiau ir kūno sudedamąsiąs dalis „iš vidaus“.

Drįsčiau teigti, bei sutikti su pagrindine straipsnio tema – „Aktyvus gyvenimas – sveikatos sinonimas“. Pripažinkime, juk visi norime ne tik senatvėje, tačiau ir dabar būti sveiki, džiaugtis gyvenimu, žinodami, jog tol, kol sportuosime problemų nebus. Taigi, kodėl mums reikėtų atsisakyti šio euforiško jausmo?


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>