10Vas
2014
0
Kai-prasideda-smaliziavimo-periodas

Kai prasideda smaližiavimo periodas

Daugelis moterų skundžiasi, kad prieš „kritines dienas“ labai norisi saldumynų. Priežasčių, kodėl taip yra, gali būti daug ir jos gana svarbios, todėl visiškai ignoruoti šio įgeidžio neverta. Valgant reikia galvoti tik apie maistą, nes galvojant apie ką nors kita, kalbant, skaitant ar žiūrint televizorių, galima netyčia persivalgyti. Rankinuke reikia visuomet turėti nekaloringų maisto produktų (vaisių, jogurto), kad pajutus alkį būtų galima jį numalšinti nekenkiant figūrai. Vietoje trokštamų saldumynų geriau valgyti saldžias uogas ir vaisius.

Artėjant menstruacijoms ir joms prasidėjus, ypač svarbu gerai išsimiegoti, pailsėti, nes per-vargus sunkiau kontroliuoti savo apetitą ir elgesį. Vakarais būtų labai naudinga išgerti stiklinę ramunėlių, mėtų ar sukatžolės arbatos su šaukštu medaus. Meduje yra magnio, kuris padeda sumažinti apetitą prieš menstruacijas. O minėtų augalų antpilas padeda atsipalaiduoti, nusiraminti.

Kūno svoris šiuo periodu gali padidėti ne dėl riebalų, o dėl skysčių pertekliaus organizme, kuris būdingas šiuo periodu.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>