12Gru
2012
1

Kaip numesti svorio ir atsikratyti antsvorio?

Neskaičiuokite suvartojamų kalorijų. Pastovus kalorijų skaičiavimas neleis mėgautis maistu, todėl per ilgą laiką jis taip įgrysta, kad žmogus neišlaiko ir pradeda valgyti kiek panorėjęs.

Taip pat būtinai mankštinkitės. Pasirinkite tokią sporto šaką, kuri butu maloni ir ugdo ištvermę: bėgiojimą ristele (per 30 minučių – 450 kcal), plaukiojimą (per 30 minučių sudeginama 350 kcal), važinėjimą dviračiu (per 30 minučių – 350 kcal). Treniruokitės 2-3 kartus per savaitę. Jeigu dėl kokių tai priežasčių nesportuojate, bent kasdien pavaikštinėkite nors po 30-45 minutes.

Ribokite maistą turinti daug angliavandenių. Vietoje įprastos duonos valgykite duoną, iškeptą iš rupaus malimo miltų. Vartokite mažiau cukraus, dar geriau – atsisakykite jo visai, nedekite į arbatą ir kavą. Vietoje kreminių  pyragaičių geriau valgykite sausainius arba vaisių pyragą.

Daug gerkite mineralinio vandens ir nesaldintas vaisių sultys, ypač šviežias. Prieš pat valgį būtinai sukramsnokite keletą vaisių. Rekomenduojama gerti kuo liesesnį pieną ir valgyti liesus jo produktus.

 


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>