22Rgs
2012
0
merginos svorio metimas pries ir po

Kaip numesti svorio per savaitę!

Svorio metimas – sveikas atvykęs į geresnį gyvenimą!

Žiniasklaidoje, informaciniuose interneto portaluose yra pateikta tiek daug medžiagos, kaip numesti svorio, tačiau kurią dietą pasirinkti, jog ši būtų veiksminga? Kaip ir bebūtų gaila, įvairios žiniasklaidos priemonės „kiša“ straipsnius į „rinką“ su skambiomis antraštėmis, tokiomis kaip „kaip numesti svorio per savaitę?“ – toks piktnaudžiavimas klientais – skaitytojais – absurdiškas, kadangi šie, prisiskaitę ir patikėję išpūstu melu, pasiryžta drąstiškiems veiksmams ir dėl to nukenčia. Būtent dėl minėtų priežasčių aš jaučiu pareigą visuomėnę „pakviesti“ į geresnį gyvenimą, patardamas, kaip reikėtų maitintis, įteikdamas nuomonę, jog reikia sportuoti ir panašiai.

Norėčiau paklausti Jūsų, kas Jums svarbiau: ar greitai numesti kilogramus, kenkiant savo sveikatai, ar džiaugtis gyvenimu ir mėgautis mažėjančiomis kūno proporcijomis? Norėčiau tikėti, jog daugelis pasirinkote antrąjį variantą. Veiksminga dieta – tokia, kurioje yra gausu racionalaus maisto. Tai yra džiugu, kadangi smalyžiai, mėgstantys karts nuo karto pasimėgauti saldūmynais, gali atsipūsti ir vieną, kitą kartelį pasmaguriauti. Kaip yra žinoma, pavyzdžiui juodajame šokolade yra gausu naudingų medžiagų mūsų organizmui, tačiau žinoma, reikia jausti saiką, kad mėgaujimasis netaptų apsirijimu. Žinoma, reikėtų mažinti maisto porcijas, valgyti dažniau, tačiau menkesniu kiekiu – kūnas turi suvokti, jog laikas permainoms.

Taip pat, vertėtų paminėti ir tai, jog veiksmingą, racionalią dietą suderinus su sportu – Jūs gražėsite net ne dienomis, o valandomis ir jausitės sveikai bei žvaliai. Apie kokias treniruotes mes kalbame? Na, visų pirma, reikėtų pabrėžti, jog veiksmingiausios svorio metimui treniruotės – vadinamosios kardio. Kardio treniruotės – pratimai, kurių dėka Jūsų širdis dirba greičiau ir skatina išlieti daugiau prakaito. Bėgimas, aerobika, važiavimas dviračiu, plaukimas – vienos iš pagrindinių sporto šakų, kurias galėtume pavadinti kardio sinonimais. Žinoma, pačios pirmos treniruotės turėtų būti letesnės, ramesnės, kadangi nereikėtų sudėti organizmui šoko. Palaipsniui, jausdami savo galimybes, didinkite ir krūvį.

Reziumuojant, veiksmingą, racionalią dietą papildžius kardio pratimais, galite susilaukti šaunių rezultatų akimirksniu. Patikėkite manimi, sveikai lieknėjant sunku bus išlaikyti šypseną „kišenėje“.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>