08Spa
2012
0
kaip suliekneti

Kaip sulieknėti ir išlaikyti numestą svorį!

Kaip sulieknėti ir išlaikyti numestą svorį?

Daugelis žmonių, sugebėję numesti norimą kiekį svorio, dažnai nesugeba atrasti pakankamai valios bei motyvacijos tam, jog numestą svorį išlaikytų, o kiti, galbūt, išvis nežino, kaip tai padaryti. Iš tiesų, svorį įmanoma numesti įvairiais, sveikais ir nelabai sveikais metodais, per atitinkamą laiką, tačiau tam, kad jį išlaikyti taip pat reikia įdėti nemažai pastangų. Apart to, svorio laikymas, numetus papildomus kilogramus, yra vienas juokas, lyginant su svorio metimu, todėl neišsigąskite.

Visų pirma, reikėtų išskirti du pagrindinius metodus, kuriais žmonės meta svorį: sveikasis (užima kurkas daugiau laiko ir pastangų) bei greitasis (netoks sveikas, reikalaujantis nedaug pastangų, tačiau didžiulės valios). Iš tiesų, tie, kurie svorį numėtė ilgų treniruočių ir suderintos mitybos dėka – gali atsipūsti, kadangi organizmas, „matomai“, turėjo priprasti prie nustatytos dienos rėžimo ir rutinos. Rinkusiems nesveikąjį būdą – greitąjį – reikėtų įsiminti kelis pagrindinius dalykus. Visų pirma, numetus svorį – kelias čionais nesibaigia – reikės stengtis valgyti nedaug, tačiau dažnai, reikėtų vengti nesveiko, riebaus maisto, žinoma, laisvu laiku, treniruotis, treniruotis ir dar kartą treniruotis.. Tokių būdu, Jūs pripratinsite organizmą prie naujų, jam keliamų, iššūkių. Čia, galbūt, išryškėja vienas pagrindinių greitųjų dietų pliusų – svoris numetamas greitai, tačiau nereikėtų pamiršti, jog sveikata, po tokių drastiškų metodų, tampa kurkas prastesnė.

Vertėtų paminėti ir tai, jog, jeigu kuomet jau turėjote viršsvorį ir jį numetėte greituoju būdu – Jūsų mitybos įpročiai, kažin ar pakito. Būtent todėl, numetus svorį, negalite atsipalaiduoti ir kartas nuo karto turite jį sekti. Esmė, jog svoris gali kisti labai greitai ir labai dažnai, žinant, jog greitosios dietos metu visiškai nevartojote jokių riebių, saldžių produktų, kupinų cukraus, o pasiekus tikslą – viskas keliavo į burną „pirmu numeriu“ – organizmas įvairiai reaguoja į maistines medžiagas.

Reziumuojant, reikėtų pabrėžti tai, jog tam, kad išlaikytumėte svorį užtenka vengti angliavandenių, cukraus kupinų produktų ir, žinoma, nesustoti sportuoti. Patikėkite manimi, svorį išlaikyti yra kurkas lengviau, nei jį numesti.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>