18Vas
2013
0
kita-lieknejimo-puse

Kita lieknėjimo pusė

Liovusis laikytis dietos, numesti kilogramai netrukus sugrįžta. Dažniausiai su kaupu – Jūs sveriate net daugiau, nei svėrėte iki dietos. Jei norite sulieknėti visam laikui, Jums reikia išmokti maitintis kiek kitaip. Pakeiskite senuosius mitybos įpročius, rinkitės tokį naują gyvenimo būdą, kuris padės išsaugoti liekną kūną iki žilos senatvės. Pradėjus maitintis pagal naująją programą, rezultatai Jus nustebins, o pastangų prireiks visai nedaug. Tiesiog išsiugdykite šioje knygoje rekomenduojamus mitybos įpročius, kurie garantuos Jums puikią figūrą ir sveikatą. Planavimas atneša sėkmę lieknėjant, o kasdienybe tapusi subalansuota mitybos programa nesukels jokių nepatogumų. Jūs pamiršite, kokia kančia yra dieta!

6 pagrindinės taisyklės norintiems sulieknėti ar išlaikyti esamą svorį

Valgykite 3 kartus per dieną. Tai būtina sąlyga, kuri atneš Jums sėkmę! Nepraleiskite pusryčių, pietų ar vakarienės. Kad tarp valgymų netrūktų energijos, į dienos mitybos planą įtraukite nedidelių užkandžių.

Reguliuokite suvartojamo maisto kiekį. Viena maisto porcija turėtų tilpti delne, galite įsivaizduoti, kad ji yra kortų kaladės dydžio.

Valgykite lėtai ir mėgaukitės kiekvienu kąsniu.

Kasdien išgerkite po 8 stiklines negazuoto vandens. Jei turite antsvorio arba Jūsų gyvenimo būdas labai aktyvus, gerkite daugiau. Vanduo padeda likti sveikam ir lieknam, nes kūnui pakanka drėgmės, o alkio jausmas nesumaišomas su troškuliu.

Daugiau judėkite. Lipkite laiptais, užuot važiavę – eikite, per pertraukas pasivaikščiokite, dirbkite sode ir t.t. Stenkitės per dieną judėti bent 30 min. daugiau nei įprasta.

Pildykite mitybos dienoraštį – į jį rašykite absoliučiai viską, ką suvalgote ir išgeriate. Pasižymėkite, kaip jaučiatės prieš valgį, valgant ir pavalgius. Mitybos žurnale lengva atpažinti emocinį persivalgymą ir vėliau jį kontroliuoti, taip pasiekiant ir išlaikant norimą svorį.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>