05Gru
2013
0
ryziu-ir-avizu-dieta

Ryžių ir avižų dieta

Ši dieta padeda išsivalyti organizmui, gerina virškinamojo trakto darbą, skatina liesėjimą. Laikantis šios dietos, per vieną savaitę galima numesti iki 3-5 kg svorio. Dieta yra sudaryta iš dviejų dalių. Jų abiejų galima laikytis kartu arba pakaitom. Šios dietos laikymasis negali užtrukti ilgiau kaip mėnesį: po to būtina pusmečio pertrauka.

Pasiruošimas dietai ir organizmo valymas. Iš vakaro užmerkiame 4 valgomuosius šaukštus ryžių 1 litre vandens. Atsikėlę ryte ryžius užverdame tame pačiame vandenyje ir 40-60 minučių viriname ant silpnos ugnies. Gautą produktą, pagal konsistenciją primenantį kisielių, reikia išgerti ir 5 valandas nieko nevalgyti ir negerti. Praėjus šiam laikui, galima valgyti visko tiek, kiek norisi (savaime aišku, nepersivalgyti ir nepiktnaudžiauti riebiu maistu ir daug angliavandenių turinčiais produktais). Paskutinį kartą valgome ne vėliau kaip likus 5 valandoms iki miego. Vėliau galima atsigerti negazuoto vandens.

Dieta. Pusryčiams, pietums ir vakarienei – tiktai avižinė košė. Alkį galima prislopinti vaisiais – ir jų negalima persivalgyti!


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>