30Gru
2013
2
organizmo-valomosios-dietos-II

Savaitės trukmės organizmo valomosios dietos. II-sis variantas

2-asis variantas

Šios dietos racionas apskaičiuotas savaitei, jame yra daug visų būtiniausių vitaminų ir mineralinių medžiagų, ląstelienos. Ląsteliena padeda organizmui šalinti toksinus, stimuliuoja virškinimo procesus, skatina riebalų skaidymąsi organizme. Be to, ši dieta padeda stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje. Laikantis šios dietos, kasdien reikia išgerti ne mažiau kaip 2 litrus skysčių, o prieš naktį – stiklinę bet kokio rūgštaus pieno gėrimo. Iš maisto produktų rekomenduotini: liesa mėsa, žuvis, vištiena, daržovės, vaisiai, avižinė košė, neriebūs sūriai, pienas, varškė, jogurtas be priedų, duona su grūdais (arba rupaus malimo miltų), augalinis aliejus, cukraus pakaitalai vietoje cukraus. Dietos laikymosi savaitę tenka „užmiršti“ riebią mėsą ir produktus iš jos, rūkytus gaminius, baltą duoną, pyragus, makaronus, visas kruopas (išskyrus avižines), riebų pieną ir produktus iš jo, cukrų, saldumynus, atsisakyti alkoholio.

Savaitės pavyzdinis meniu

Pirmoji diena

Pusryčiai: pusė greipfruto su cinamonu, 1 griežinėlis sūrio, 1 ruginė bandelė, 1 puodelis arbatos (nesaldintos arba su cukraus pakaitalais).

Pietūs: daržovių sriuba-piurė, 100 g virtos vištienos, morkų ir sudaigintų kviečių grūdų salotos su kukurūzų aliejumi ir sezamo sėklomis, 1 stiklinė slyvų sulčių.

Pavakariai: 70 g vaisių kremo, 1 porcija natūralaus jogurto su 1 arbatiniu šaukšteliu medaus.

Vakarienė: neriebiame piene virta avižinė košė su vaisiais, 1 stiklinė kefyro.

Antroji diena

Pusryčiai: kivių, bananų arba aviečių kremas, 1 porcija natūralaus jogurto, 1 rupaus malimo miltų bandelė.

Pietūs: neriebus jautienos sultinys, salotos iš avokado, pomidoro, agurko ir lapinių salotų, užtaisytos citrinų sultimis, 1 daržovėmis įdaryta paprika, 1 persikas.

Pavakariai: 1 stiklinė žolelių arbatos, 1 ruginė bandelė.

Vakarienė: 100 g užkeptos žuvies, 1 su lupenomis virta bulvė, 100 g virtų aguročių su alyvuogių aliejumi, 1 ruginė bandelė, 1 stiklinė arbatos (nesaldinta arba – su cukraus pakaitalu).

Trečioji diena

Pusryčiai: 100 g žemuogių (be cukraus arba – su cukraus pakaitalu), 2 bandelės su sėlenomis, 1 stiklinė šviežiai išspaustų apelsinų sulčių.

Pietūs: vištienos sultinys, ruginė bandelė, 2-3 tunu, varške ir kukurūzais įdarytos keptos bulvės, 2 švieži pomidorai, 5-6 šviežios slyvos.

Pavakariai: šviežių vaisių tyrė, jogurtas.

Vakarienė: 100 g virtos vištienos, 50 g virtų rudųjų ryžių, šviežių daržovių salotos, 1 stiklinė šilto pieno.

Ketvirtoji diena

Pusryčiai: 30 g sauso mišinio (avižinių dribsnių) su neriebiu pienu, 1 bet koks šviežias vaisius, 1 puodelis kavos arba žaliosios arbatos be cukraus (arba su cukraus pakaitalu).

Pietūs: šparagų sriuba-piurė, 1 vištienos kotletas, salotos iš baltagūžio kopūsto ir šviežio agurko, užtaisytos augaliniu aliejumi ir citrinos sultimis, 1 stiklinė obuolių sulčių.

Pavakariai: 50 g brinzos (avių pieno sūrio), šviežių vaisių salotos.

Vakarienė: kukurūzų košė su medumi ir sezamu, 1 griežinėlis sūrio, 1 stiklinė rūgpienio.

Penktoji diena

Pusryčiai: salotos iš kriaušės, banano ir obuolio, užtaisytos natūraliu jogurtu, 1 bandelė su sėlenomis, 1 puodelis kavos su pienu.

Pietūs: pomidorų, aguročių ir žiedinių kopūstų ragu su petražolėmis, 1 rupaus malimo miltų bandelė, braškės su neriebiu pienu.

Pavakariai: sumuštinis iš dviejų duonos su grūdais riekelių, lapinių salotų ir avokado, 1 stiklinė apelsinų sulčių.

Vakarienė: 2-3 kepti obuoliai su natūraliu jogurtu, 1 griežinėlis brinzos, 1 ruginė bandelė, 1 puodelis arbatos be cukraus (arba su cukraus pakaitalu).

Šeštoji diena

Pusryčiai: 1 paskrudintos duonos riekelė su užkeptu pomidoru, brinza ir salieru arba petražolėmis, 1 puodelis arbatos su medumi.

Pietūs: žuvies ir daržovių sriuba, 1 ruginė bandelė, 100 g troškintų jautienos kepenėlių su burokais, 1 stiklinė pomidorų sulčių.

Pavakariai: sausasis mišinys (avižiniai dribsniai) su natūraliu jogurtu (be cukraus).

Vakarienė: 150 g troškintų kepenėlių, 2 virtos bulvės, 2 pomidorai, 1 stiklinė pomidorų sulčių.

Septintoji diena

Pusryčiai: 1 griežinėlis neriebaus virto kumpio, 1 pomidoras, 100 g ananaso, 1 rupaus malimo miltų bandelė, 1 stiklinė pieno.

Pietūs: vegetariška sriuba, užtaisyta nuriebinta grietine,

1 rupaus malimo miltų bandelė, 100 g troškintos žuvies su virtomis pupelėmis ir lapinėmis salotomis, 2 obuoliai.

Pavakariai: 1 stiklinė vaisių sulčių, 1 ruginė bandelė.

Vakarienė: 150 g virtos lašišos, baltagūžių kopūstų salotos su alyvuogėmis, užtaisytos citrinos sultimis, 1 rupaus malimo miltų bandelė, 1 kivis, 1 puodelis arbatos be cukraus (arba su cukraus pakaitalu).

 

1-asis variantas

3-asis variantas


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>