20Kov
2014
0
7-dienu-dieta

7 dienų dieta

Tai 7 dienų dieta pasižyminti sveikos mitybos principu. Organizmas nealinamas badavimu, tie kas bandė šią dietą džiaugiasi atsikratę nepageidaujamų kilogramu ir pagerėjusiu virškinimu. Laikantis šios 7 dienų dietos galima numesti 5 – 7 kilogramus. Dieta suteikia pasirinkimo laisvę. Pagerėja miegas ir džiaugsitės sveikesne veido oda.

1 diena. Valgom tik spalvingus vaisius

Pirmąją dietos dieną galima valgyti visų rūšių vaisius, išskyrus bananus. Negalima vartoti cukraus. Negalima gerti vaisių sulčių, kavos ir alkoholinių gėrimų. Rekomenduojama rinktis obuolius, arbūzus, melionus ir citrusinius vaisius. Nėra jokio kiekių apribojimo. Galima valgyti bet kuriuo metu, kai jaučiamas alkis. Prieš pusryčius būtina išgerti stiklinę šilto vandens, sumaišyto su dviem šaukšteliais medaus ir vienos citrinos sultimis. Nevalgyti jokio kito maisto, tik vaisių. Per dieną būtina išgerti mažiausiai 10 stiklinių vandens. Patariama per dieną išgerti du puodelius nesaldintos žaliosios arbatos.

2 diena. Valgom tik daržovės

Šios dienos maistą sudaro tik daržovės. Galima valgyti įvairių salotų, visų rūšių žalių, virtų arba garuose troškintų daržovių, pagardintų prieskoniais. Daržovių negalima gardinti riebalais – grietine, sviestu. Negalima vartoti cukraus. Negalima gerti vaisių sulčių, kavos ir alkoholinių gėrimų. Suvalgomų daržovių kiekis neribojamas. Patartina pusryčiams rinktis vieną virtą bulvę. Nevalgyti jokio kito maisto, tik daržovių. Per dieną būtina išgerti mažiausiai 10 stiklinių vandens.

3 diena. Valgom tik vaisius ir daržovės

Trečiąją dieną galima valgyti ir vaisių, ir daržovių. Kiekiai nėra ribojami, daržoves galima valgyti virtas, žalias ir troškintas. Nevalgyti jokio kito maisto, tik įvairių daržovių ir vaisių. Atsisakyti bananų ir bulvių. Nevartoti grietinės, sviesto ar bet kurios kitos rūšies riebalų. Nevartoti cukraus. Negalima gerti vaisių sulčių, kavos ir alkoholinių gėrimų. Per dieną būtina išgerti mažiausiai 12 stiklinių vandens.

4 diena. Pieno ir bananų kokteilis

Šią dieną maisto kiekiai yra ribojami. Galima suvalgyti aštuonis vidutinio dydžio bananus, išgerti 3 stiklines 2,5 % riebumo pieno ir 250 ml. natūralaus vištienos sultinio be jokių priedų. Nevalgyti jokio kito maisto, išskyrus bananus, pieną ir vištienos sultinį. Neviršyti nurodyto produktų kiekio. Vištienos sultinį valgyti per pietus. • Per dieną būtina išgerti mažiausiai 10 stiklinių vandens. Negalima vartoti cukraus. Negalima gerti vaisių sulčių, kavos ir alkoholio.

5 diena. Vaisiai ir daržovės su ryžiais

Šią dieną galima valgyti ne tik visų rūšių vaisių ir daržovių, bet ir nedaug ryžių – jų per dieną turėtų užtekti 200 g. Vaisių ir daržovių kiekis neribojamas. Nevalgyti jokio kito maisto, tik daržovių, vaisių ir ryžių. Neviršyti nurodyto virtų ryžių kiekio. Atsisakyti bananų. Ryžius rekomenduojama valgyti pietų metu. Nevartoti grietinės, sviesto ar bet kurios kitos rūšies riebalų pagardų. Negalima vartoti cukraus. Negalima gerti vaisių sulčių, kavos ir alkoholinių gėrimų. Per dieną būtina išgerti mažiausiai 12 stiklinių vandens.

6 diena. Tik daržovės ir ryžiai

Šeštąją dieną galima valgyti visų rūšių žalių, virtų arba garuose troškintų daržovių, jų kiekis nėra ribojamas. Daržovių meniu paįvairinamas 200 g virtų ryžių. Nevalgyti jokio kito maisto, tik daržovių ir ryžių. Neviršyti nurodyto virtų ryžių kiekio. Per dieną būtina išgerti mažiausiai 10 stiklinių vandens. Galima išgerti vieną puodelį juodos kavos be cukraus, pieno ir grietinėlės. Negalima gerti vaisių sulčių ir alkoholinių gėrimų. Negalima vartoti cukraus. Daržovių negalima gardinti grietine, sviestu ar bet kurios kitos rūšies riebalais. Patariama per dieną išgerti du puodelius nesaldintos žaliosios arbatos.

7 diena. Tik sultinio ir sulčių derinys

Paskutinę dietos dieną galima gerti visų rūšių šviežiai spaustų vaisių sulčių, tačiau labiausiai rekomenduojamos greipfrutų arba apelsinų sultys. Per dieną būtina suvalgyti 200 g virtų ryžių ir išgerti 250 ml. natūralaus vištienos sultinio. Nevalgyti jokio kito maisto, tik ryžių, vištienos sultinio ir vaisių sulčių. Neviršyti nurodyto virtų ryžių kiekio. Vaisių sulčių galima gerti nenormuotai. Per dieną būtina išgerti mažiausiai 10 stiklinių vandens. Negalima gerti kavos ir alkoholinių gėrimų. Negalima vartoti cukraus.

 


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>