Mūsų svetainė yra informacinio pobūdžio, kaip sulieknėti. Čia rasite patarimų, kaip numesti svorio, įvairių dietų aprašymų, mitybos patarimų, elektroninių mankštų ir pratimų knygų, receptų.

Kaip-Numesti-Svorio.org yra ne komercinis projektas, mes nesiūlome jums pirkti jokių produktų ar metodikų. Tinklapis išlaikomas tik iš reklamos.

Prieš pradedant laikytis vienos iš mūsų tinklapyje publikuotų dietų rekomenduojame pasitarti su savo šeimos gydytoju.  Mes neatsakome už Jūsų sveikatos sutrikimus, kilusius dėl netinkamai pasirinktos dietos, būkite atsargūs pasirenkant drastiškas dietas, rūpinkitės ne tik savo svoriu, bet ir sveikata. Kaip-Numesti-Svorio.org neverčia Jūsų laikytis dietų ar mesti svorio, tačiau pataria, kaip tai daryti veiksmingiau.

Labai gaila, bet nėra tokių tablečių, kurias vartojant galima būtų lieknėti be vargo. Nepamirškite, kad viskas priklauso nuo jūsų valios ir pastangų. Niekas už jus to nepadarys, kad ir kokią dietą pasirinksite, svarbiausia yra sveikata. Dietos metu patariame papildomai vartoti vitaminų ir mineralų maisto papildus. Daugiau judėkite ir būkite gryname ore, išgerkite per parą bent 1 – 1,5 litro vandens. Kad pasiekti geresnių rezultatų, bent 40 min. per dieną vaikščiokite pėsčiomis vidutiniu tempu.

 

Jei turite klausimų ar pasiūlymų – apsilankykite kontaktų puslapyje.