Sveika mityba – procesas, leidžiantis numesti svorio!

Jei nori atsikratyti nereikalingo svorio – rask veiksmingų, ilgalaikių dietų čia arba pradėk sportuoti pagal veiksmingas ir subalansuotas programas paspaudęs čia.

Visuomenėje susidarė stereotipas, jog svorio metimas – tik sunkių, ištvermingų treniruočių darbas. Iš tiesų, taip nėra. Pats svarbiausias akcentas, dailinant kūno linijas, yra sveika mityba. Būtent šiuo informaciniu straipsniu norėčiau kiek plačiau pašnekėti apie sveiką mitybą, apie tai, kaip numesti svorio bei padailinti figūrą.

Taigi, visų pirma, tikriausiai vertėtų Jus supažindinti su sveikos mitybos ypatumais, ką būtų patartina valgyti ir ko reikėtų vengti. Iš tiesų, nusistatymas, jog saldūmynai – pats didžiausias kenkėjas, metant svorį, yra klaidingas. Daugelis galėtumėte mane laikyti bepročiu, tačiau pripažinkime, jog racionali mityba ir yra sveika mityba, o svorio metimo principas – nepersivalgymas. Būtent dėl šių priežasčių nevertėtų savęs kankinti kaskart, kai užplūsta noras „pasaldinti“ širdį – na, suvalgykite vieną, antrą gabaliuką šokolado, prasčiau tikrai nebus. Žinoma, visuomet maistui turi būti tinkamas laikas: nevertėtų valgyti vakarais, net, jeigu ir esate labai išalkęs – saulei nusileidus, kaip yra žinoma, organizmo veikla itin sulėtėja, ši pasiruošia miego režimui, todėl toks kūno apsunkinimas būtų mažų mažiausiai vidinė katastrofa. Taip pat nereikėtų pamiršti, jog net, jeigu ir patariama suvalgyti, tarkime, juodo šokolado ar medaus – nereikėtų tuom piktnaudžiauti, kadangi tai yra grynieji angliavandeniai. Pasistenkite suderinti mityba taip, jog valgytumėte dažnai, tokiu būdu išvengsite kankinančio alkio, pajausite naująjį režimą ir prie jo priprasite. Rytais stenkitės valgyti „lengvesnį“ maistą – įvairias košes, galbūt daržovių, vieną kitą vaisių. Dieną, kuomet organizmas reikalauja pagrindinio patiekalo, reikėtų „mesti“ baltymų „užtaisą“ – tam puikiai tiktų virta vištienos krūtinėlė. Taip pat, prie šios galite pridėti virtų grikių ar ryžių dubenėlį, žinoma, vištieną galite valgyti ir kartu su daržovėmis. Vakarienės metu, logiška, jog nereikėtų apsunkinti organizmo veiklos – pasirinkite pavyzdžiui liesos varškės pakelį, galite pasidaryti nekaloringas salotas, tačiau jos turėtų būti visiškai be jokių priedų, turima omenyje, majonezą, aliejų.

Kaip yra žinoma, laikantis tvarkingos, sveikos mitybos, galima numesti tikrai nemažai kilogramų ir svarbiausia, jog jie negrįžta. Tai yra todėl, jog svoris krenta palaipsniui, išlaikydamas stabilią organizmo veiklą, nesudarydamas kūnui šoko. Praėjus tokiam, sakyčiau ilgesniam, laikotarpiui, Jūs paprasčiausiai priprasite prie naujojo gyvenimo būdo – režimo – jausitės išties gerai, pasitikėjimas savimi išaugs vien pažvelgus veidrodžio link.

Reziumė, visko galite pasiekti tik sunkiu darbu ir atsisakydami tų produktų, kurie yra gausūs angliavandenių bei riebalų. Žinoma, kartas nuo karto yra net patartina į burną įsidėti vadinamuosius „kenkėjus“, tačiau jauskite saiką. Patikėkite manimi, Jūs jausitės nuostabiai, kai matysite, kaip jūsų kūno svoris krinta, figūros formos gražiai ir šypsena platėja.

Jei nori atsikratyti nereikalingo svorio – rask veiksmingų, ilgalaikių dietų čia arba pradėk sportuoti pagal veiksmingas ir subalansuotas programas paspaudęs čia.