20Rgs
2012
2

Svorio metimo principai

Dažnas žmogus visame pasaulyje turėjo nusiskundimų dėl per didelio svorio ar kūno linijų, kurių atsiradimą lėmė nesubalansuota mityba, mažas fizinis aktyvumas bei priklausomybė maistui. Taip – maisto priklausomybė yra tikra liga. Per pastaruosius 10 metų JAV greitas dietas bandė maždaug 70 proc. gyventojų moterų bei maždaug 30 proc. vyrų. Blogiausia tai, kad po greitų ir radikalių dietų svoris nukrenta dažnai, bet dar dažniau tas svoris sugrįžta, kartais net su kaupu.

Greitos dietos esmė – per dieną suvartoti kuo mažiau kalorijų, kad organizmas įjungtų kritinį kūno režimą ir pradėtų naudoti kūno sukauptus riebalus. Tokiu būdu kūno riebalų deginimo procesas vyksta labai greitai, bet be kritinio režimo įjungimo žmogaus kūnas pasiruošia naujam kaupimo procesui, todėl baigus greitos dietos tvarkaraštį organizmas maisto atsargas pradės kaupti dar labiau. Kad ir kaip būtų sunku, reikia pripažinti, kad svorio metimas negali būti laikinas gyvenimo tarpas, kada žmogus turi sveika mityba, gyvena sveiką ir aktyvų gyvenimą. Tai ir turi tapti žmogaus gyvenimu.

Štai kodėl pagrindinis svorio metimo principas yra tai, kad apie svorio metimą negalima galvoti kaip apie tai ką darysi kelias savaites. Tai turi tapti kasdienybe. Užsirašykite į sporto klubą, susibalansuokite savo mitybos grandinę, atsisakykite žalingų įpročių, kurie gali pakenkti jūsų sveikatai. Būkite draugiškas savo organizmui ir jis jums atsakys tuo pačiu.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>