Mielas drauge, greitos dietos neveikia!

Jei nori atsikratyti nereikalingo svorio – rask veiksmingų, ilgalaikių dietų čia arba pradėk sportuoti pagal veiksmingas ir subalansuotas programas paspaudęs čia.

Kokių tik metodų žmonės neišranda, kad numestų svorio. Vieni stengiasi visai atsisakyti angliavandenių bei riebalų, kiti visai nieko nevalgo, treti vartoja įvairius medikamentus, kurie neva „skatina“ riebalus „degti“. Iš tiesų, tiek iš savo patirties, tiek iš aplinkinių, galėčiau teigti, jog greitų dietų paprasčiausiai nebūna. Svorio metimas – savotiškas amatas, leidžiantis pakeisti esamą gyvenimo rėžimą sveikesniu, sudarant geresnes ateities sąlygas savo organizmui. Šiame informaciniame straipsnyje norėčiau pašnekėti apie greitas dietas, kodėl jų vertėtų vengti.

Visų pirma, tokios greitos dietos, kaip kūno alinimas badu – itin nesveika – jūsų imunitetas silpnės, visuomet jausitės prastai. Apart to, tokias greitas dietas būtų neįtikėtinai sunku iškęsti, kadangi pastovus organizmo prašymas pavalgyti neleistų net blaiviai mąstyti. Nors daugeliui galėtų pasirodyti, jog tokie metodai yra veiksmingi, „sveiki“, nes neva valosi organizmas, pasakysiu tik tiek, jog tokie „žaidimai“, jeigu būtų galima taip išsireikšti, nevisuomet gerai baigiasi. Net, jeigu ir pavyktų numesti papildomus kilogramus tiesiog nieko nevalgant – Jūsų organizmas būtų pasisėmęs daugiau neigiamų, nei teigiamų savybių, kurios leistų pagerinti savijautą. Taip pat, vertėtų paminėti ir tai, jog dažniausiai tokių greitų dietų rezultatai yra laikini, todėl tikrai patarčiau susimąstyti, ar geriau nereikėtų elgtis protingai ir mesti svorį atkakliai bei palaipsniui.

Patikėkite manimi, greitos dietos iš tiesų neveikia. Kaip ir minėjau anksčiau, jeigu pavyktų numesti reikiamus kilogramus, šie, tikriausiai, savaitės bėgyje grįžtų. Betkuris dietologas ar kitas medicinos studijas baigęs asmuo Jums pasakytų, jog kūno alinimas greitomis dietomis – absurdas. Nuoširdžiai patarčiau, rinkitės sveikesnius būdus, lėtesnius, kurie leistų ne tik numesti svorio ilgam, tačiau ir pripratintų Jūsų organizmą prie naujojo gyvenimo. Sąvoka „atkaklus darbas“ turėtų dominuoti kiekvieno širdyje, kuris nuoširdžiai trokšta pakeisti gyvenimą į gerąją pusę.

Jei nori atsikratyti nereikalingo svorio – rask veiksmingų, ilgalaikių dietų čia arba pradėk sportuoti pagal veiksmingas ir subalansuotas programas paspaudęs čia.