27Gru
2012
0
kaip_numesti_svorio

Morkų sulčių dieta

Morkų sulčių monodieta geriausiai tinka rudenį: morkos puikiai tonizuoja ir padeda atkurti mineralų balansą organizme. Tai ypač svarbu šiuo metų laiku, pasireiškus pirmosioms šalnoms ir subjurus orui. Dėl audinių atsikūrimą skatinančio poveikio ir didelės vitamino A bei provitamino A (karotino) koncentracijos morkos yra nepakeičiamas produktas vėlų rudenį, kai svarbu pasirūpinti veiksminga odos ląstelių apsauga artėjant žiemai.

Morkų teikiama nauda dviguba: jas galima ne tik valgyti, bet ir pasinaudoti jomis kosmetiniais tikslais. Du kartus per savaitę pasiruoškime tokią kaukę veidui: sumaišykime vieną valgomąjį šaukštą morkų sulčių su vienu valgomuoju šaukštu medaus. Su šios kaukės pagalba oda taps minkšta ir švelni, jai nebebus baisūs net didžiausi šalčiai.

Dietos trukmė – 1 mėnuo. Jos laikymosi laikotarpiu reikia išgerti po stiklinę šviežiai išspaustų morkų sulčių rytais, prieš valgį, ir prieš pietus arba vakarienę, – priklausomai nuo maitinimosi režimo. Morkų sultis reikia gerti lėtai, kramtant tarsi kietą valgį, kad pradėtų veikti seilių fermentai ir organizmas galėtų visiškai pasisavinti visas naudingąsias morkose esančias medžiagas.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>