08Spa
2012
2
kaip numesti svorio motyvacija

Kaip motyvuoti save svorio metimui

Kas motyvuoja mus judėti į priekį ir nesustoti, metant svorį?

Žmonės sako, jog metant svorį yra sunkiausia atsisakyti įprasto, rutiniško maisto ir labai dažnai pasiduodama šiai pagundai. Tai atsitinka todėl, jog pritrūksta motyvacijos ir žmonės pradeda ieškoti priežasčių, pasiteisinimų,žodžiu, to, ko neturėtų būti. Pripažinkime, jog tikslo siekimas, turėtų būti, „nulietas“ vienaeige kryptimi, nesidairant į šonus, susikoncentravus ties vargo „pabaigą“. Apart to, jog pritrūksta motyvacijos –normalu, todėl labai svarbu, kuo įmanoma anksčiau, ją susigrąžinti, vien tam, jog tikslas būtų pasiektas ir nesustotumėme pusiaukėlėje. Šiame straipsnyje norėčiau pašnekėti apie motyvacijos įgavimo būdus, kaip pačiam save motyvuoti.

Visų pirma, daugelis praranda motyvaciją tada, kai pasiekia pakankamai užsibrėžto tikslo, tačiau neįgyvendina to, ko iš tiesų norėjo. Taip nutinka todėl, kad, paprasčiausiai, metant svorį – pavargstama ne tik fiziškai, tačiau ir psichologiškai. Tuomet žmogus pradeda ieškoti pasiteisinimų, stengiasi atrasti savyje tai, kas jiems pasakytų „Stok“ – tai nėra gerai, kadangi po kurio laiko žmogus susipranta, jog tai buvo tik pusiaukėlė ir norėtasis tikslas dar labai toli. Būtent todėl specialistai vis pataria, jog mityba turėtų būti racionali – tokiu būdu, galima karts nuo karto pasitenkinti saldūmynais, numalšinant kitas pagundas. Žinoma, tokie vinguriavimai „į šoną“ sulėtins jūsų progresą, todėl patariama, jog žmonės rastų savo motyvacijos šaltinį.

Vadovaudamasis asmenine patirtimi, galėčiau patarti, jog vienas iš geriausių motyvacijos šaltinių esate Jūs patys. Jūsų, veidrodyje matomos, kūno linijos bei formos turėtų Jus motyvuoti – metant svorį, matant progresą, suvoksite, jog tikslas yra kažkur visai arti ir dar labiau norėsite jį pasiekti. Apart to, daugelis žmonių „kreipiasi konsultacijos“ Youtube.com – vaizdo įrašų tinklalapyje. Čionais galite rasti įvairiausių žmonių blogų, apie tai, kaip jiems pavyko numesti kilogramus, rasite skambių, tikslingų žodžių bei citatų, kurios Jus įkvėps.

Patikėkite manimi, motyvacija – tas varikliukas, kuris veda mus tikslo link. Motyvacija leidžia, net ir būnant itin pavargusiems, pakelti užpakalį ir veikti. Dirbtinės motyvacijos reikėtų vengti, juk Jūs esate tikrasis įkvėpimas.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>