06Lap
2013
0
kiti-organizmo-valymo-budai

Kiti organizmo valymo būdai

Kai pasišalina per ilgą laiką susikaupę toksinai, paspartėja medžiagų apykaita, organizmas ne taip godžiai kaupia kiekvieną kaloriją. Kiekvienas organizmą galime valyti savaip.

Organizmo „plovimas“.

Kas dieną reikia išgerti 2,5-3,5 litro skysčių. Toks intensyvus gėrimo režimas skatina ypač intensyviai darbuotis inkstus, todėl reikia būti visiškai įsitikinus, kad inkstai yra absoliučiai sveiki. Taip pat labai svarbu gerti ne tiesiog vandenį iš čiaupo, o mineralinių druskų prisotintus gėrimus – mineralinį stalo (ne gydomąjį) vandenį, sultis, arbatas, vaisių bei nuovirus. Suvalgomo per dieną maisto kiekį tokio valymosi laikotarpiu reikia sumažinti maždaug 1,5 – 2 kartus, be to, būtina valgyti tik nesunkiai virškinamą maistą – pieno produktus, žuvį, daržoves bei ryžius. Į valgiaraštį galite įtraukti arbūzus – jie spartina šlapimo šalinimą ir netgi geba „susidoroti“ su nedideliais akmenimis. Tokiu atveju rekomenduojama suvalgyti po 0,5- 1 kg arbūzo kas dieną 10-12 dienų. Intensyviai darbuojantis inkstams, iš organizmo išplaunami B grupės vitaminai ir kalcis. Todėl jų reikia vartoti pildomai.

Jei geriama užtektinai vandens, atskiesti medžiagų apykaitos produktai lengviau ir greičiau pašalinami. Taip užtikrinama normali medžiagų apykaita, t. y. maisto virškinimas, pasisavinimas ir šalinimas. Mitybos specialistai suaugusiems pataria kasdien išgerti 6-8 stiklines skysčių, geriausia vandens. Geriausia gerti po nedaug, bet reguliariai. Vertėtų nepamiršti, kad vanduo sudaro apie 65 proc. mūsų kūno masės. Žmogus, netekęs 12-20 proc. vandens, miršta apsinuodijęs savo paties medžiagų apykaitos produktais, kurie įprastai pašalinami su skysčiais.

Mineralinis vanduo be angliarūgštės – pati paprasčiausia, bet veiksminga priemonė išplauti kenksmingas medžiagas. Laikantis bet kurios dietos patartina per dieną išgerti 1,5-2 litrus mineralinio vandens.

Tiubažas.

Visą dieną negalima nieko valgyti; kas dvi valandas išgerti pusę stiklinės citrinų sulčių ir du šaukštus alyvuogių aliejaus. Šiai procedūrai reikia 200 g rankomis išspaustų citrinos sulčių ir tiek pat alyvuogių aliejaus. Alyvuogių aliejus su citrinų sultimis sukelia stiprų tulžies „varymo“ efektą. Ser­gant uždegiminėmis kepenų ligomis ar netgi nedideliu gastritu tokia veikla yra pavojinga: citrinų sultys išgraužia skrandžio gleivinę, o aliejus nepakeliami apkrauna kepenis.

Pirmąją dieną padaroma valomoji klizma ir visą dieną geriamos šviežios obuolių sultys, sumaišytos su trupučiu burokėlių sulčių.

Antrąją dieną geriamos šviežių agurkų sultys (kiek panorėjus).

Trečiąją dieną daroma taip pat, kaip ir pirmąją, bet tik iki 19 valandos. Po to atsigulama, prie kepenų srities priglaudžiama šildyklė ir kas 15 minučių suvartojama po 3 valgomuosius šaukštus aliejaus bei tiek pat citrinos sulčių. Maždaug po valandos šildyklę galima padėti į šalį, o sultis ir aliejų vartoti, kol pasibaigs.

Paprastai šlakai pasišalina per parą. Po trečiojo išsituštinimo galima padaryti klizmą, išgerti sulčių, užvalgyti košės arba vaisių, o po 12 valandų padaryti dar vieną klizmą. Po to visą savaitę reikia maitintis vegetariškai.

Organizmui daug naudingesni švelniau veikiantys gydomieji tiubažai, derinami su kvėpuojamąja mankšta. Ryte, nevalgę, likus 1-1,5 valandos iki pusryčių išgerkite pusę litro šilto mineralinio vandens, iš kurio prieš tai reikia išleisti angliarūgštę. Atsigulkite ant dešiniojo šono, padėję po juo šildyklę, ir taip pagulėkite maždaug valandą. Tada pradėkite kvėpuoti diafragma, išpūsdami ir sutraukdami pilvą sulig kiekvienu įkvėpimu bei iškvėpimu. įkvėpkite giliai, iškvėpkite lėtai. Šitaip masažuojamos kepenys ir pagerėja tulžies nutekėjimas. Tiubažą galima daryti 1-2 kartus per savaitę. Kursas – 6-8 procedūros.

Augalinė dieta. Valgome tik Taisius bei daržoves.

Augalinis maistas stimuliuoja žarnyno, inkstų bei kepenų veiklą, naudingas žarnyno mikroflorai.

Labai svarbu pasirūpinti, kad daržovės bei vaisiai būtų ekologiškai švarūs. Toksines medžiagas ypač aktyviai kaupia kopūstai, burokėliai, lapinės bei gūžinės salotos, krapai, salierai, ridikai bei ridikėliai. Todėl juos rinktis reikia ypač stropiai – geriausiai nusipirkti ekologiškų produktų parduotuvėje. Be to, „įtartinas“ daržoves rekomenduotina virti dviem etapais: pirmiausiai daržoves užpilti šaltu vandeniu, užvirinti ir vandenįnupilti, tada užpilti šviežiu vandeniu ir virti, kol suminkštės.

Svarbu pasirūpinti, kad vegetarinės mitybos laikotarpiu organizmui nestigtų nepakeičiamųjų aminorūgščių, geležies bei vitaminų. Todėl reikia vartoti vitaminų bei mikroelementų kompleksus, dažniau valgyti sojos produktų, virtų pupų, pupelių, riešutų bei įvairių sėklų.

Sorbentai.

Mikroceliuliozės skaidulų bei kitų sorbentų vartojimas patikimai saugo nuo toksinų.

Mikroceliuliozė imituoja ląstelienos veikimą: patekusi į skrandį bei žarnyną, ji padidėja apimtimi bei tūriu, sugeria toksines medžiagas ir jas pašalina. Be to, atsiranda sotumo pojūtis, todėl žmogus gali valgyti mažiau. Maždaug taip pat veikia ir kiti sorbentai.

Tačiau užpildydama žarnyną mikroceliuliozė trukdo normaliai pasisavinti maistą. Ilgai ją vartojant, šis mechanizmas pamažu sutrinka, ir už tokį organizmo valymą žmogus sumoka rimtais virškinimo sutrikimais, kuriuos paprastai būna nelengva pagydyti. Sorbentai sutrikdo normalią žarnyno mikrofloros veiklą, pakeičia jos sudėtį. Be to, kartu su toksinėmis medžiagomis sorbentai kartu „išsineša“ ir maistines medžiagas bei vitaminus. Todėl šis metodas tinka tik greitajam organizmo valymui, pavyzdžiui, sutrikus žarnyno veiklai.

Pirtis.

Kaitinantis pirtyje organizmas sparčiai atsikrato šlakų.

Intensyvus prakaitavimas, kartu geriant šlapimo gaminimąsi skatinančias arbatas, iš tiesų gerina inkstų veiklą. Be to, kaitinantis pirtyje arba saunoje vyksta giluminis odos valymasis. Kraujagyslių išsiplėtimas pirties garinėje ir po to greitas jų susitraukimas yra nebloga trombų susidarymo profilaktika ir didina venų bei arterijų sienelių tonusą. Apskritai pirtis yra tinkama procedūra siekiant išvalyti organizmą, tačiau ji turi daug kontraindikacijų. Valomasis pirties efektas būna maksimalus kaitinantis pirmąjį kartą, po to jis labai sumažėja.

Ar žinote, kad apsilankius pirtyje galima sėkmingai atsikratyti nuo 2 iki 4 kg svorio?

Antsvorio kilogramai pirtyje prarandami dėl intensyvaus prakaito skyrimosi. Organizmo skysčiai pirmiausia pasišalina iš išorinių kūno dangalų po to pradeda mažėti organizmo riebalinės sankaupos, šilumos poveikiui skatinant riebalų ląstelių skaidymąsi. Šis procesas nuolat lydimas organizmo siekio kuo greičiau atkurti savo prarastas riebalines atsargas – susigrąžinti ankstesnį svorį. Todėl siekiančiųjų suliesėti uždavinys – tam sutrukdyti. Verta įsiminti keletą elgsenos pirtyje taisyklių, padedančių išlaikyti pasiektą rezultatą.

Pirtyje negalima vartoti gazuoto vandens ir jokių kitų pramoninės gamybos gėrimų buteliukuose (juose yra cukraus ir aromatinių medžiagų). Šie gėrimai daro neigiamą įtaką medžiagų apykaitai organizme, skatina antsvorio formavimąsi.

Intensyvus prakaitavimas, ypač kaitinimosi patalpoje, sukelia nenumaldomą troškulį. Tačiau kuo daugiau geriame, tuo labiau kamuoja troškulys. Tuo tarpu norint suliesėti pirtyje gerti apskritai nerekomenduotina. Kraštutiniu atveju leistina tik praskalauti burną vandeniu, jo nenuryjant. Neapsieinant be to, patartina vartoti tik rūgščius gėrimus: vėsią arbatą, kompotą arba skiestas sultis. Ko gero, tai pats sunkiausias ir sudėtingiausias reikalavimas. Norint jo laikytis, reikia pasitelkti valią.

Be abejo, didelė dalis kūno drėgmės prarandama kaitinimosi patalpoje. Išėjus iš jos, garo procedūrų nereikia iš karto keisti vandens procedūromis, pavyzdžiui, nerti į baseiną. Tuomet per atsivėrusias odos poras vandens kiekis netruks pasipildyti bent 10 ml, ir mūsų pastangos nueis veltui. Be to, vanduo baseine visada yra vėsesnis, todėl stabdo prakaito skyrimąsi – tai šiuo atveju nenaudinga.

Liesinamosios pirties procedūros.

Minutę pastovėkime po vėsaus dušo srove, po to 3 minutes – po karštu vandeniu. Įėję į kaitinimosi patalpą, pradžioje 5 minutes pagulėkime ant vidurinės „lentynos“, periodiškai persiversdami nuo pilvo ant nugaros. Kojos visuomet turi būti šiek tiek aukščiau galvos. Vanta naudotis kol kas nerei­kia. Išėję iš kaitinimosi patalpos, nusiskalaukime po dušu šiltu vandeniu, apsivilkime chalatą arba įsisupkime į paklodę, išeikime į nusirengimo arba muilinimosi patalpą ir pailsėkime ten 5 minutes. Po to 10 minučių panerkime į karštą vonią (vandens temperatūra 39 laipsniai) arba tiesiog pa­dėkime dubenyje su tokios pačios temperatūros vandeniu. Grįžkime į kaitinimosi patalpą ir pastovėkime joje porą minučių, kol pasireikš prakaitavimo požymiai. Po to atsigulkime ant viršutinio plauto ir garirikimės su vantomis 5 minutes. Po masažo vantomis atsistokime, vengdami staigių judesių, nusileiskime ant žemutinio plauto ir ten pasėdėkime 3 minutes, prakaitą nuo veido šluostydami rankšluosčiu, o nuo kūno – vantomis.

Išėję iš kaitinimosi patalpos, nusiskalaukime po dušu šiltu vandeniu, apsisiauskime paklode arba apsivilkime chalatu, išeikime į persirengimo patalpą ir ten pailsėkime 5 minutes.

Grįžkime į kaitinimosi patalpą, garinkimės ant viršutinio plauto apie 7 minutes ir pakartokime tokią pat išėjimo iš šios patalpos procedūrą.

Po trijų apsilankymų kaitinimosi patalpoje išmasažuokime kūną rankomis arba masažo prietaisu. Siame etape paprastai naudojamasi įvairiais kūno įtrynimais (druska, medumi, garstyčiomis). Po masažo trinti jomis kūno nepatartina: geriau įtrynimus daryti vietoje jo. Vėl eiti į kaitinimosi patalpą galima tiktai tada, kai įtrynimams naudojamos priemonės jau būna susigėrusios į kūno odą.

Svarbu įdėmiai stebėti savo savijautą. Po visų šių veiksmų pirties procedūrą galima baigti.

Po pirties grįžus namo patartina pagulėti tyloje ir ramybėje 1-2 valandas. Vasarą galima trumpai pasivaikščioti parke arba skverelyje.

Po pirties gerti negalima apie 5 valandas. Tiesa, galima išgerti arbatos be cukraus (ne daugiau kaip 200 ml) arba vištienos sultinio (be mėsos ir riebalų). Lankytis pirtyje, siekiant suliesėti, reikia 2 kartus per savaitę.

Įtrynimai.

Siekiant sureguliuoti medžiagų apykaitos procesus organizme, išvalyti šlakus ir sumažinti svorį, kartu su garo procedūromis rekomenduotini įvairūs įtrynimai.

Garstyčių įtrynimai. Jie smarkiai suaktyvina kraujotaką, skatina odos porų atsivėrimą, gausesnį prakaito skyrimąsi ir mažina kūno pabrinkimus. Įtrynimams naudojamos įprastos stalo garstyčios (milteliais), kurių galima nusipirkti parduotuvėje, vaistinėje arba pasiruošti savarankiškai. Jeigu oda problemiška, acto, kaip tokių įtrynimų komponento, reikia atsisakyti. Pirtyje garstyčių miltelius reikia praskiesti dubenėlyje ligi košės konsistencijos, po to apsiplaut i po šiltu dušu ir tolygiai ištepti garstyčiomis visą kūną, išskyrus burnos, akių ir lyties organų sritis. Po 2 minučių reikia įeiti į kaitinimosi patalpą ir pastovėti ant pirmojo arba antrojo plauto.

Užpylus ant įkaitusių akmenų vandens su atskiestais garstyčių milteliais, susidaro garstyčių garai, kuriais pakvėpuoti ypač naudinga žvarbiu rudens laikotarpiu.

Netrukus prasideda gausus prakaito skyrimasis ir užtepto mišinio pasisavinimas per odą. Paprastai po kiek laiko ant jos nebelieka jokių užtepto mišinio pėdsakų. Kodėl taip yra, kol kas ligi galo dar nėra aišku. Išėjus iš garinės vėl reikia nusiskalauti po šiltu dušu ir pailsėti.

Įtrynimai druska. Jie kompleksiškai veikia organizmą, pasižymėdami stimuliuojamuoju ir baktericidiniu poveikiu. Druska naudojamasi taip pat, kaip ir garstyčiomis.

Įtrynimams geriausiai tinka įprasta valgomoji, bet ne joduota druska. Užtepti ją reikia ant šiek tiek sudrėkintos odos. Išsitepus jos tirpalu, garinėje galima pasirinkti bet kurią vietą.

Medaus ir sodos įtrynimai. Tokie įtrynimai pasižymi šildomuoju poveikiu, skatina žaizdų gijimą. Naudoti galima bet kokios konsistencijos gryną medų (tirštą, susicukravusį arba skystą) arba medaus ir sodos mišinį. Šiuo atveju 100 g medaus reikia kruopščiai išmaišyti 1 valgomąjį šaukštą geriamosios sodos ir šiuo mišiniu išsitepti visą kūną, išskyrus plaukais padengtas vietas. Po 2 minučių galima eiti į kaitinimosi patalpą ir būti joje, kol pradės gausiai skirtis prakaitas. Po to reikia nusiskalauti po šiltu dušu.

Gydomieji įtrynimai. Tokio pobūdžio įtrynimai daromi praėjus 5 minutėms nuo išėjimo iš kaitinimosi patalpos. Įkaitusi oda su atsivėrusiomis poromis aktyviai sugeria ant jos užteptuose mišiniuose esančias naudingąsias medžiagas ir skatina jų prasiskverbimą po oda ir į kraują. Tokie įtrynimai atjaunina kūną, tonizuoja visą organizmą ir suminkština, odą. Paprastai tai yra įvairūs organinės kilmės medžiagų, natūralių produktų ir augalų mišiniai.

Įvairius tepalus, kremus ir emulsijas taip pat reikia užtepti ant kūno praėjus 5 minutėms nuo išėjimo iš kaitinimosi patalpos: po to nusiplauti juos po šiltu dušu ir pailsėti.

Mankšta, ne rečiau kaip tris kartus per savaitę bent po pusvalandį, aktyvina medžiagų apykaitą, o drauge su prakaitu pasišalina ir toksinai. Vaikščiokite, važinėkite dviračiu, bėgiokite, slidinėkite arba užsiimkite joga.

Praktiškas patarimas.

Išvalyti organizmą gali padėti ir skanus desertas: sumalkite 400 g džiovintų slyvų, 200 g datulių, 200 g abrikosų, 200 g figų; įdėkite 200 g medaus ir išmaišykite. Vartokite kas vakarą prieš miegą po valgomąjį šaukštą.

Organizmo valymas atskirąja mityba

Ši mitybos sistema grindžiama maisto produktų suderinamumu ir tinkamų jų derinių nauda žmogaus sveikatai. Pasikliaujant jos nuostatomis, iš valgiaraščio neišbraukiami jokie produktai – tik atitinkamai paskirstomi jame. Pasirinkus atskirąją mitybą, didžiąją pusę dienos raciono tenka skilti vaisiams ir daržovėms, o visus valgomus maisto produktus suskirstyti į baltyminius, angliavandeninius bei neutralius ir stengtis teisingai derinti tarpusavyje. Prie baltymingųjų produktų priskiriama mėsa, žuvis, kiaušiniai, subproduktai, ankštinės kultūros, riešutai, prie angliavandeningųjų – duona, miltiniai bei makaronų gaminiai, kruopos, bulvės, cukrus, prie neutraliųjų – gyvulinės kilmės riebalai (tarp jų sviestas, grietinė, grietinėlė), riebi varškė, riebūs sūriai, švieži bei džiovinti vaisiai, daržovės, žalumynai. Baltymingieji ir angliavandeningieji produktai valgomi atskirai, o neutralius galima valgyti ir su vienais, ir su kitais.

Atskiroji mityba turi savo privalumų ir trūkumų. Ji valo organizmą ir mažina jo intoksikaciją, sumažina skrandžiui, žarnynui ir kasai tenkamą krūvį, padeda suliesėti. Tačiau skirstyti produktus į atskiras grupes nėra lengva, be to, atskirai valgomi jie ne visada atrodo skanūs.

Praktiškas patarimas.

Vanduo su citrina – puikus organizmo valymo būdas. Iš ryto reikia nevalgius išgerti stiklinę švaraus vandens su šaukštu citrinų sulčių.

Kas rytą gerkime šviežiai spaustas daržovių ar vaisių sultis

tai ne tik labai sveika, bet ir padeda išvalyti organizmą. Vaisiuose, uogose ir daržovėse esantys pektinai suriša organizme susikaupusias ir užsilikusias medžiagas. Pektinai organizme jungiasi su nuodingais sunkiaisiais metalais ir radioaktyviaisiais junginiais, padeda juos pašalinti iš organizmo. Daugiausia pektinų yra obuoliuose, juoduosiuose serbentuose, slyvose, agrastuose, žemuogėse, avietėse, morkose, burokėliuose, kopūstuose. Kasdien suvalgykite nors po vieną keptą obuolį. Veikiamos aukštos temperatūros, atsipalaiduoja angliavandenių jungtys, kurios labai nesunkiai prisijungia visokias agresyvias medžiagas ir neleidžia joms patekti į kraują.

Praktiškas patarimas.

Nesveiki maisto produktai prisideda prie slogios mūsų nuotaikos. Neteisingai galvojama, jog blogą nuotaiką gali pagerinti saldumynai. Pastarieji, taip pat ir riebus keptas maistas bei riebūs pieno produktai net iki 60 procentų gali padidinti tikimybę, jog jausitės prislėgta, liūdna. Depresijos ir „slogučio“ pavojų gali sumažinti tokie maisto prodūktai, kuriuose yra antioksidantų, pavyzdžiui, kopūstai, špinatai, brokoliai ir kiti vaisiai bei daržovės, kinių sudėtyje gausu vitamino B.

Organizmo valymas sultimis.

Šiuo metu vis populiarėja organizmo valymas įvairių augalų sultimis, taip iš organizmo pašalinami susikaupę šlakai ir toksinai, žmogus jaučiasi pajaunėjęs, energingas ir žvalus. Teigiamas sulčių terapijos poveikis ypač pasireiškia tuomet, kai visiškai atsisakoma kito maisto. Tam reikėtų ruoštis iš anksto, pamažu atsisakant įprasto mitybos režimo. O paskutinę dieną prieš organizmo valymą sultimis valgyti vien vaisius, daržoves ir grūdų produktus. Gerti galima negazuotą mineralinį vandenį ir nesaldintą žaliąją arbatą. Per parą siūloma išgerti mažiausiai du litrus skysčių.

Vos per porą dienų organizmo valymo šviežiai spaustomis sultimis galima atsikratyti kelių nereikalingų svorio kilogramų.

Šis metodas padeda organizmui lengviau persiorientuoti prie teisingo maitinimosi ir palengvina optimalaus svorio palaikymo užduotį. Beje, sergant kokiomis nors ligomis, prieš imantis sulčių terapijos būtina pasikonsultuoti su gydytoju!

Šios dietos veiksmingumo paslaptis ta, jog mūsų skrandžio apimtis ženkliai sumažėja ir daug valgyti tiesiog nebesinori. Todėl, grįžus prie įprasto maitinimosi, lengvai pasitenkinama puse ankstesnių porcijų. Dar vienas sulčių terapijos pliusas – besilaikantiems tokios dietos asmenims netenka kamuotis dėl alkio ar kimšti per prievartą neapetitišką dietinį maistą. Šviežiai išspaustų sulčių – naudingų ir skanių – galima gerti kiek panorėjus.

Sulčių šviežumas – vienas iš pagrindinių šios dietos reikalavimų. Išgerti jas reikia iškart, kai tik išspaudžiamos.

Sulčių dietos laikymasis – tam tikras stresas organizmui, įpratusiam prie kasdienio kieto maisto. Todėl be pasiruošimo imti jos laikytis negalima. Dieną prieš pradedant sulčių terapijos kursą reikėtų valgyti vien tiktai daržoves, vaisius ir grūdų su sėlenomis produktus. Atsisakyti cukraus, kavos, garstyčių, majonezo, prieskonių. Iš gėrimų gerti tik paprastą vandenį ir žaliąją arbatą. Reikia išgerti ne mažiau kaip du litrus skysčių.

Geriausias laikas tokiai terapijai – laisvadieniai, kai niekas netrukdo pasiruošti šviežių sulčių praalkus. Sulčių terapijos metu būtina laikytis tam tikro režimo: gerti sulčių dažnai ir po nedaug, kad neištemptume skrandžio. Paskutinę porciją išgerti ne vėliau kaip septintą valandą vakaro.

Mūsų uždavinys – nealkti! Be sulčių, galima gerti vandenį, geriausiai negazuotą mineralinį – jis skatina toksinų pasišalinimą iš organizmo. Nereikia užmiršti ir žolelių bei žaliosios arbatos.

Kad ir kaip norėtume greitai sulieknėti, laikantis sulčių dietos leisti laiko sporto salėse neverta. Bet ir ant sofos gulinėti nereikia. Svarbu kiekvieną dieną išeiti dviems trims valandoms pasivaikščioti.

Dietos valgiaraštį susidarome patys. Jam tinka bet kokių šviežių daržovių ir vaisių, kuriems nesame alergiški, sultys. Ir ne tik sultys: labai skanu ir naudinga, pavyzdžiui, persikų ar abrikosų piurė, praskiesta vandeniu ar kitokiomis sultimis. Citrusinių vaisių sultis taip pat reikia skiesti vandeniu – viena dalis sulčių trims dalims vandens.

Svarbu neriboti savo fantazijos, maišyti įvairiausius kokteilius ir sudarinėti naujus receptus. Pavyzdžiui, pamėginkime sumaišyti penkių morkų ir vieno didelio buroko sultis – išeis tikras energetinis gėrimas. Kokteilis iš kopūstų ir obuolių sulčių puikiai valo žarnyną. O egzotiškas gėrimas iš ketvirčio vidutinio dydžio ananaso sulčių, bananų piurė ir dviejų greipfrutų sulčių taps triuškinamu smūgiu visoms riebalų sankaupoms organizme.

Kad teisingai apskaičiuotume reikalingos gėrimui paruošti „žaliavos“ kiekį, turėkime galvoje, jog vienai stiklinei (250-300 ml) sulčių reikia vidutiniškai 300-350 g vaisių, uogų ar daržovių.

Sulčių terapija galima užsiimti kartą kas dvi tris savaites. Taip geriausiai valyti iš organizmo susikaupusias žalingas medžiagas. Svarbiausia – neužmirškime, jog dabar mums visiškai pakanka pusės ankstesnės įprasto maisto porcijos!

Kaip šlakai ir toksinai užteršia organizmą

Mechaninis žarnyno valymas

Gydomasis badavimas

 


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>