04Kov
2015
0
Graziu-slaunu-ir-sedmenu-pratimai

Gražių šlaunų ir sėdmenų pratimai

1. Kojos pečių plotyje, truputi sulenktos per kelius. Darome atsilenkimus į šonus, LETAI, po 10 į kiekvieną šoną. (nuima riebalus nuo šonų, liaudiškai gelbėjimosi ratą).

2. Atsigulti ant nugaros, pirštų galiukai į save. Letai pakeliame iš pradžių vieną koja, paskui kitą. Po 10 kartų (stipriną apatinį pilvo presą, tempią kojų raumenis).

3. Atsigulti ant nugaros. Vienu metu keliant vieną koją ir kūną, pliaukštelėti delnais už kelio. Po 5 kartus kiekvienai kojai (stipriną viršutinį pilvo presą).

4. Atsigulti ant nugaros, kojas sulenkti per kelius. Keliame klubus į viršų ir laikome 20 sekundžių, kartojame 15 – 20 kartų (stipriną nugaros ir pilvo preso raumenis).

5. Atsigulti ant dešinio šono, pakelti kairią koją, pageidautina 90 laipsnių kampu (tiek gali ir nepavykti), laikom ją kairia ranka ir keliame dešinę koją prie kairės. Tas pats ir ant kito šono (stiprina ir tempia šoninius preso raumenis, nuima taip vadinamas ausis nuo šlaunų).

6. Atsigulti ant pilvo. Kojas sukryžiuoti. Pasikelti ant rankų, pageidautina pečių plotyje. Daryti atsispaudimus. Pradžioje 10 kartų, vėliau, kiekvieną dieną vienu daugiau (tempią krūtinės ir rankų raumenis, pašalina suglebusią odą nuo rankų).

7. Atsisėsti ant užpakalio. Sukryžiuoti kojas (turkiškai). Linguoti iš vienos pusės į kitą (pašalina riebalus ir celiulitą nuo užpakaliuko, daro ji elastingesnį).


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>