20Gru
2012
0
ryziu-ir-avizu-dieta

Ryžių ir avižų dieta

Ši dieta padeda išsivalyti organizmui, gerina virškinamojo trakto darbą, skatina liesėjimą. Laikantis šios dietos, per vieną savaitę galima numesti iki 3-5 kg svorio. Dieta yra sudaryta iš dviejų daliųjų abiejų galima laikytis kartu arba pakaitom. Si dieta negali užtrukti ilgiau kaip mėnesį.

Organizmo valymas. Iš vakaro užmerkiame 4 valgomuosius šaukštus ryžių 1 litre vandens. Atsikėlę ryte ryžius užverdame tame pačiame vandenyje ir 40-60 minučių viriname ant silpnos ugnies. Gautą produktą, pagal konsistenciją primenantį kisielių, reikia išgerti, ir 5 valandas nieko nevalgyti ir negerti. Praėjus šiam laikui, galima valgyti visko tiek, kiek norisi ( savaime aišku, nepersivalgyti ir nepiktnaudžiauti riebiu maistu ir daug angliavandenių turinčiais produktais). Paskutinį kartą valgome ne vėliau kaip likus 5 valandoms iki miego. Vėliau galima atsigerti negazuoto vandens.

Dieta. Pusryčiams, pietums ir vakarienei – tiktai avižinė košė. Alkį galima prislopinti vaisiais ir jų negalima persivalgyti!

 


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>