02Geg
2013
0
agurku-dieta

Alos Pugačiovos dieta

Nors Rusijos estrados žvaigždei Alai Pugačiovai jau beveik 65, dainininkė įvairiais būdais stengiasi išlikti jaunatviška, energinga ir, žinoma, graži. A. Pugačiova prisipažįsta, kad yra išbandžiusi ne vieną dietą, o jos mėgstamiausia – agurkų dieta.

Kodėl Rusijos žvaigždė mėgsta agurkų dieta?
A. Pugačiova šiuos dietos laikėsi norėdama greitai atsikratyti nereikalingų kilogramų. Agurkų dietos patariama laikytis tik tris dienas – ji sekinanti ir nors išvalo organizmą, tačiau pastarasis negauna pakankamai vitaminų ir kitų naudingų medžiagų. A. Pugačiova agurkų dietą paįvairina kitais produktais ir jos laikosi 7 dienas. Po tokios dietos, kitą kartą ją išbandyti patariama ne ankščiau kaip po 3 ar 4 mėnesių. Su šia dietą A. Pugačiovai pavyko atsikratyti 8 kg. Didžiausias dietos trūkumas yra tas, kad po staigaus svorio netekimo vėliau kilogramai gana greitai sugrįžta.

Alos Pugačiovos dietos valgiaraštis
Agurkų dieta – tai specialiai paruoštos salotos, liesa mėsa, įvairūs žalumynai ir vaisiai. Kasdien reikia valgyti tą patį, o prieš pusryčius patariama išgerti stiklinę vandens.

Pusryčiai
Agurkų salotos arba liesa varškė, košė, kiaušinis, keli gabalėliai sūrio, riekelė skrudinto batono – svarbiausia, neviršyti 200 kcal.

Kava arba arbata be cukraus.

Priešpiečiai (12-14 vai.)
Agurkų salotos.

Pietūs (16-17 vai)
Agurkų salotos.
50 g juodos duonos.

Vakarienė (19-20 vai.)
Agurkų salotos.
150 g troškintos arba virtos liesos mėsos.
Arbata be cukraus.
Jaučiant didelį alkį, prieš miegą galima suvalgyti obuolį arba kriaušę. 

Agurkuose daug baltymų, šiek tiek cukraus, jodo, vitaminų A, C, B , B2, P ir įvairių mineralinių medžiagų. Agurkai yra nekaloringi, didžiąja dalimi, sudaryti iš vandens, todėl padeda iš organizmo pašalinti toksinus. Agurkai labai naudingi sveikatai. Juos patariama valgyti sergant inkstų, odos, širdies ligomis, cukriniu diabetu ar turint antsvorio. Suvalgius 1 kg agurkų organizmas gautų tik 150 kcal. Taip pat agurkuose yra tam tikros rūgšties, kuri neleidžia angliavandeniams virsti riebalais. Patariama juos valgyti su žievele, nes joje taip pat yra vertingų medžiagų – reikia tik gerai juos nuplauti.

Agurkų salotos, 100 g apie 20kcal.
1 kg agurkų
Krapų, petražolių, svogūnų laiškų pagal skonį
Natūralaus lieso jogurto, neriebios grietinės arba kefyro pagal skonį.
Agurkus nuplauti ir supjaustyti plonais griežinėliais. Krapus, petražoles, svogūnų laiškus susmulkinti. Viską užpilti kefyru, jogurtu arba grietine. Galima įberti šiek tiek druskos. Išmaišyti.

 


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>