04Kov
2013
0
iskrovos-dienos-ypatumai

Iškrovos dienos ypatumaiDaugelis žmonių iškrovos dienas daro po gausių vaišių. Deja, manoma, kad riebalai kaupiasi tik trečią dieną po persivalgymo. Todėl rekomenduojama būtent tą dieną laikytis dietos ir sportuoti.

Produktus iškrovos dienai galima pasirinkti savarankiškai, apskaičiavus jų kaloringumą ir riebalų kiekį. Svarbiausia nesukimšti viso davinio iš karto, o padalinti jį į 5 vienodas porcijas ir suvalgyti per dieną.

Labai efektyvios yra obuolių ir agurkų dienos, bet šie produktai labai padidina apetitą, todėl galima persivalgyti. Nebūtina visą dieną valgyti vienodą maistą. Svarbu neviršyti nurodyto kalorijų kiekio ir pasirūpinti, kad 20 proc. energijos būtų gaunama iš riebalų, 50-60 proc. – iš angliavandenių ir maždaug 25 proc. – iš baltymų.

Pastaruoju metu labai populiarios 2 dienų iškrovos. Pirmąją dieną gausiai geriamos šviežios sultys arba žalioji arbata, o antrą – laikomasi įprastos iškrovos dietos, neviršijančios 800 kilokolorijų. Ši dieta gana efektyvi, bet ji nerekomenduojama daugiau kaip 2 kartus per savaitę.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>