09Vas
2014
0
Mesos-salotos-su-grybais

Mėsos salotos su grybais

4 porcijoms reikės:

100 g kiaulienos filė

2 šaukštų aliejaus

1 baltosios ropės

1 morkos

2 salierų lapkočių

100 g gluosninių kreivabudžių

1 svogūno

1 skiltelės česnako

2 laiškinių svogūnų

1 šaukštelio malto imbiero

3 šaukštų sojų padažo

1,5 šaukštelio sezamų aliejaus

1 šaukšto cukraus

1 šaukšto ryžių acto

druskos

pipirų

sezamų sėklų patiekalui pabarstyti

 

Paruošimo laikas – apie 40 min. (be ataušimo laiko). 1 porcijos energinė vertė – 125 kcal/609 kJ (9 g baltymų, 8 g riebalu, 9 g angliavandenių).

Kiaulienos filė nuplaukite, nusausinkite ir supjaustykite juostelėmis. Keptuvėje įkaitinkite aliejų ir maždaug 4 minutes kepinkite kiaulienos juosteles. Išimkite ir sudėkite i dubenėli.

Baltąją ropę ir morką nuvalykite, nulupkite ir supjaustykite šiaudeliais. Salierų lapkočius nuplaukite, nusausinkite, nuvalykite ir supjaustykite gabaliukais. Kreivabudes drėgnai nušluostykite, nuvalykite ir supjaustykite juostelėmis. Svogūną ir česnako skiltelę nulupkite ir susmulkinkite. Laiškinius svogūnus nuplaukite, nuvalykite, nusausinkite ir supjaustykite žiedeliais.

Ropę, morką, lapinius salierus, grybus, svogūnus suberkite į riebalus ir maišydami troškinkite 3 minutes. Sumaišykite su kiaulienos juostelėmis, česnaku, laiškiniais svogūnais ir imbieru.

Sojų padažą sumaišykite su sezamų aliejumi, cukrumi, ryžių actu, druska, pipirais ir gautu padažu užpilkite salotas. Pabarstykite sezamų sėklomis, ataušinkite ir patiekite.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>