31Gru
2012
1
pradeti-diena-nuo-koses

Dieną sveika pradėti nuo košės

Sakoma, kad norint visą dieną sėkmingai darbuotis ir jaustis energingiems, reikia ją pradėti nuo košės valgymo. Košės pagamintos iš grūdų, kurie simbolizuoja gyvybę ir sveikatą. Grūduose yra gausybė naudingų medžiagų, suteikiančių organizmui daug energijos. Be to, košės yra labai įvairios ir skanios.

Grikių košė turi daugiausiai baltymų iš visų košių. Todėl dėl kokių nors priežasčių atsisakius mėsos ar žuvies šią košę tiesiog būtina įtraukti į valgiaraštį. Be to, grikiuose yra daug geležies, saugančios nuo mažakraujystės ir gerinančios veido odos išvaizdą, kalio, labai svarbaus širdžiai, ir magnio, būtino siekiant suliesėti ir norint turėti stiprius nervus, atsikratyti nemigos, slogučio. Nors grikiai gana kaloringi, jie visada įeina į liesinamąsias dietas, nes padeda normalizuoti medžiagų apykaitą.

Britanijos mokslininkai įsitikinę, kad grikiuose yra medžiagų, stabdančių akių audinių senatvinę degeneraciją. Vadinasi, reguliariai valgant grikių, galima tikėtis gerai matyti iki žilos senatvės.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>