13Sau
2013
0
iskrovos dienu privalumai

Iškrovos dienų privalumaiOptimali išeitis persivalgius. Iškrovos diena padeda greitai atsikratyti sunkumo pojūčio po gausių vaišių. Be to, su jos pagalba per vieną parą galima numesti 0,5 – 1,5 kg antsvorio.

Poilsis skrandžiui. Nors sakoma, kad vaišės yra „pilvo šventė“, iš tikrųjų yra atvirkščiai – dėl nesaikingo valgymo pilvas, t.y. skrandis ir žarnynas, labai kenčia. Tai neigiamai atsiliepia visam organizmui, nes dėl virškinamojo trakto perkrovos kitiems organams ir sistemoms trūksta energijos. Ligų profilaktika. Sergant kai kuriomis lėtinėmis ligomis, iškrovos dienos gali padėti išvengti jų paūmėjimų.

Pavyzdžiui, sergantiesiems artroze, rekomenduotinos agurkų dienos, varginamiems inkstų ligų – arbūzų dienos, „hipertonikams“ – keptų bulvių dienos (nuplautos, bet nenuskustos bulvės nepasūdytos iškepamos orkaitėje), diabetikams – daržovių dienos (5-6 kartus per dieną valgomos įvairių daržovių salotos, paskanintos 1 arbatiniu šaukšteliu augalinio aliejaus).

Organizmo sveikatinimas. Reguliarios iškrovos dienos (1-2 per savaitę) sveikatina ir treniruoja organizmą. Mažiau valgant, sumažėja skrandis, todėl įprantama mažiau valgyti, nepersivalgoma ir nekenkiama sveikatai.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>