23Rgs
2012
2
kuno mases indeksas

Kūno masės indeksas. Ką jis sako apie Tave!

Daugelis žmonių žino, kad egzistuoja toks dalykas kaip kūno masės indeksas, kuris pagal paprastą formulę (ūgis/svoris) apskaičiuoja tam tikrą indeksą, o pagal jį analizuoja žmogaus kūno masės pliusus arba minusus. Šiame straipsnyje būtent tai ir aptarsime.

 

Pagal pasaulio standartus KMI skirtomas taip:

18.5 – 24.9Normalus kūno svoris. Patariama sveikai matintis, geriausia kūno masės indeksą palaikyti tarp 22-24

25 – 29.9 – Viršsvoris. Patariama laikyti sumažinto kalirojų kiekio dietos, kad atsikratytumėte nereikalingų kilogramų. Apsvarstykite galimybę pradėti lankyti sporto klubą, kad padidintumėte fizinį aktyvumą, kad per dieną sudegintumėte daugiau kalorijų.

30-39.9 – Nutukimas. Susirūpinkite savo gyvensena. Turite keisti valgymo įpročius. Galimai sergate maisto priklausomybe. Stenkitės nevalgyti vakare, vartokite daugiau greitai virškinamų maisto produktų, kad pagreitintumėte savo medžiagų apykaitą. Didinkite savo fizinį aktyvumą, kad sudegintumėte daugiau kalorijų.

40 ir daugiau – Sunkus nutukimas. Skubėkite ir stenkitės atsikratyti svorio kuo greičiau. Tokio dydžio kūno masės indeksas parodo ypač prastą maitinimąsi bei labai mažą fizinį aktyvumą, todėl rizika susirgti kraujotakos, širdies ligomis yra labai didelė. Turite radikaliai keisti gyvenimo būdą ir pradėti gyventi sveikai. Jeigu tai nepavyksta – apsvarstykite taikyti chirurginį gydymą.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>