18Rgs
2013
0
dieta-pagal-zodiaka

Pasirinkite tinkamą dietą pagal zodiako ženklą

Vieni žmonės nesilaiko jokiu dietų, valgo viska ir visada liekni. Kiti visą gyvenimą yra apkūnus, nors neleidžia sau sočiai prisivalgyti. Kodėl taip yra? Medikai ar dietologai pasakytu, kad viskas priklauso nuo medžiagų apykaitos ir gyvenimo būdo. O astrologai įsitikinę, kad tai lemia Zodiako ženklas, po kuriuo yra gimęs žmogus, ir norintiems suliesėti pataria sudaryti savo racioną pagal horoskopą.

 

Avinai yra linkę į arterinę hipertenziją ir depresiją. Dėl to jie arba neturi apetito, arba persivalgo. Šiems žmonėms būtina laikytis griežto mitybos režimo. Jų racionas turi būti subalansuotas ir nestokojantis naudingų medžiagų. Avinams puikiai tinka vadinamoji 13-os dienų japonų dieta.

Jaučiai linkę pilnėti, todėl jiems svarbu valgyti pakankamai vaisių ir daržovių, liesą mėsą, paukštieną ir jūros žuvį. Reikėtų riboti angliavandenių produktus, o cukrų geriausia pakeisti medumi. Nepatartina laikytis griežtų ir ilgalaikių dietų – užtenka riboti kalorijas ir daryti iškrovos dienas.

Dvyniai yra jautrūs ir linkę į alergijas, todėl jiems reikėtų mažiau gerti kavos, arbatos ir alkoholio, nevalgyti daug kiaušinių, medaus, citrusinių vaisių, šokolado, nepiktnaudžiauti prieskoniais ir kitokiais produktais, galinčiais sukelti alergines reakcijas. Dvyniai turėtų valgyti maistą, turtingą kalcio ir B grupės vitaminų, normalizuojantį nervų sistemos veiklą. Nuo pilnėjimo juos gali apsaugoti „daržovių dieta“, trunkanti 3-5 dienas.

Vėžiai iš prigimties yra tingūs ir lėti, bet paprastai turi labai gerą apetitą, todėl neretai linkę priaugti antsvorio. Jiems reikėtų vengti riebaus ir angliavandenių turtingo maisto, bet vartoti daugiau baltymingo: liesos mėsos, žuvies, jūros produktų.

Liūtai yra judrūs, gyvybingi ir energingi, bet mėgsta skaniai ir sočiai pavalgyti, be to, nevengia alkoholio, todėl jiems gresia širdies-kraujagyslių problemos. Siekdami išvengti problemų su sveikata, turėtų į savo kasdieninį racioną įtraukti džiovintus vaisius: razinas, abrikosus, juodąsias slyvas.

Mergelėms kenkia gyvulinės kilmės produktui, jos gali lengvai atsisakyti mėsos, žuvies ir pieno. Bet rūgštaus pieno produktus joms būtina valgyti, nes šie normalizuoja žarnyno veiklą. Kad neatsirastų antsvorio, patartinos vaisu bei daržovių monodietos, pavyzdžiui, obuolių, braškių, agurkų u kt.

Svarstyklės turi jautrius inkstus ir šlapimtakius, o peršalę, gali „susigriebti“ pneumoniją ar kitą panašią komplikaciją. Svarstyklės, siekdami apsaugoti sveikatą, turėtų į racioną įtraukti daugiau produktų, turinčių vitamino C. Daržoves jiems patartina valgyti žalias arba šutintas garuose.
Skorpionai turi stiprų imunitetą, bet yra linkę į sąnarių ir stuburo ligas, todėl jiems derėtų valgyti daugiau žuvies ir vištienos, o vietoje aštrių prieskonių, naudoti aromatingas žoleles, pavyzdžiui, baziliką ir pan. Būtina kasdien išgerti apie 2 1 vandens siekiant apsisaugoti nuo druskų kaupimosi organizme.

Šauliai linkę persivalgyti. Vyrai, gimę po šiuo Zodiako ženklu, mėgsta ir alkoholį. Todėl šio ženklo atstovams rekomenduojama maitintis daugiausiai augalinės kilmės maistu ir periodiškai laikytis valomosios dietos siekiant kontroliuoti kepenų veiklą.

Ožiaragiai neretai būna linkę į odos ir šlapimo-lytinės sistemos ligas, todėl jiems rekomenduojama vengti aštraus ir sūraus bei gausiai prieskoniais paskaninto maisto. Jiems labai tinkama atskiroji mityba. Be to, naudinga gerti augalų užpilus bei nuovirus, skatinančius šlapimo skyrimąsi.

Vandeniai pasižymi stipria sveikata, tačiau ir jie nėra apsaugoti nuo ligų, ypač tulžies latakų, kepenų ir endokrininės sistemos. Jie turėtu laikytis mitybos režimo ir jokiu būdu nebadauti, be to, išbraukti iš savo raciono gyvulinės kilmes riebalus (galvijų, kiaulių, avių), o vietoje jų vartoti neriebiu: pieno produktus.

Žuvys tini jautria skydliaukę, yra linkusios į tinimus ir regėjimo problemas, todėl ant jų stalo visada turi būti pakankamai produktų, turtingų jodo ir vitamino A. Idealus variantas – trumpalaikės dietos (pvz., 1-2 dienų trukmės ryžių dieta), šalinančios iš organizmo skysčių perteklių.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>