11Geg
2016
0
sveikasmaistas-lt

Sveikasmaistas.lt – išsami patiekalų energinės vertės skaičiuoklė

Puiki sveikata – kiekvieno žmogaus siekiamybė. Visi norime būti žvalūs, energingi be to, ne tik gerai jaustis, bet ir puikiai atrodyti! Tačiau neretai tai pasiekti mums sutru­­kdo nežinojimas ką daryti ar nuo ko pradėti. Todėl sporto, mitybos bei sveikos gyvensenos šalininkai susibūrė bendram tikslui  – sveikasmaistas.lt projektui. Sveikasmaistas.lt moksliniais tyrimais paremtus faktus, gydytojų specialistų išvadas pateikia iliustruotai, suprantamai, tam jog patarimus būtų galima lengvai pritaikyti kasdieniame gyvenime. Išsamūs iliustracijų aprašymai apie sveiką gyvenseną, produktus – puikus būdas pasiekti norimų rezultatų. Sveikasmaistas.lt galite užduoti klausimus, Jums rūpima tema. Mūsų ekspertų komanda visuomet pasiruošusi pateikti išsamų, kompetetingą atsakymą mitybos, sporto bei sveikos gyvensenos klausimais.

Išsami patiekalų energinės vertės skaičiuoklė

Pagrindinis sveikasmaistas.lt projekto varikliukas – kalorijų skaičiuoklė!  Tai – vienintelė, Lietuvoje analogų neturinti skaičiuoklė, kuri pritaikyta patogiam naudojimui namų sąlygomis. Norint sveikai maitintis, labai svarbu žinoti ne tik paros maistinių medžiagų normą, tačiau ir tikslų jų kiekį Jūsų gaminamame maiste. Naudodamiesi sveikasmaistas.lt – patiekalų energinės vertės skaičiuokle galite greitai ir patogiai susiskaičiuoti namuose gaminamų patiekalų išsamią maistinę vertę: baltymų, riebalų, sočiųjų riebalų, angliavandenių, cukraus, natrio skaidulų bei cholesterolio kiekius. Siekiant sveikos bei subalansuotos mitybos neužtenka žinoti tik kalorijų skaičiaus, daug svarbiau atkreipti dėmesį į maistines medžiagas, jų suvartojamą kiekį bei tarpusavio santykį. Skaičiuoklės duomenų bazėje esantys produktai – žymimi specialiais ženkliukais, nurodančiais galimus alergenus maiste! Tai itin svarbu netoleruojantiems tam tikrų produktų, tokių kaip pienas, soja, žuvis ir kitų. Naudodamiesi šia skaičiuokle, žengsite didelį žingsnį sveikesnės gyvensenos link!

Be išvardintų privalumų skaičiuoklė turi ir kitų naudingų funkcijų, kurios palengvina gaminimą namuose. Visus recepto gamybai naudojamus produktus galite suvesti ne tik gramais, tačiau ir itin dažnai virtuvėje naudojamais mato vienetas, tokiais kaip mililitrai, šaukšteliai, šaukštai ar puodeliai. Tai itin palengviną gamybos procesą, kadangi ne visuose receptuose ingredientai įvardijami gramais. Apskaičiavę maistinę vertę galite pasirinkti į kiek porcijų norite padalinti patiekalą, taip sužinosite ne tik bendrą patiekalo maistingumą, tačiau ir vienam žmogui tenkantį maistinių medžiagų kiekį!


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>