18Kov
2013
0
iskrovos-dienos-ypatumai-2

Iškrovos dienos ypatumai 2Labai efektyvios yra obuolių ir agurkų dienos, bet šie produktai labai padidina apetitą, todėl galima persivalgyti. Norint to išvengti, geriau rinktis kitokius. Nebūtina visą dieną valgyti vienodą maistą. Svarbu neviršyti nurodyto kilokolorijų kiekio ir pasirūpinti, kad 20 proc. energijos būtų gaunama iš riebalų, 50-60 proc. – iš angliavandenių ir maždaug 25 proc. – iš baltymų.

Pastaruoju metu labai populiarios 2 dienų iškrovos. Pirmą dieną gausiai geriamos šviežios sultys arba žalioji arbata, o antrą – laikomasi įprastos iškrovos dietos, neviršijančios 800 kilokolorijų. Ši dieta gana efektyvi, bet ji nerekomenduojama daugiau, kaip 2 kartus per savaitę.

Iškrovos dieną reikia vengti rimto fizinio krūvio, (prastų treniruočių nebūtina atsisakyti, bet reikia šiek tiek sumažinti jų intensyvumą. Be to, svarbu vartoti vitaminus ir gerti pakankamai skysčių -tuomet nepablogėja savijauta.

Neverta tikėtis labai greito poveikio. Pradėjus daryti iškrovos dienas, pirmiausia pajuntamas lengvumas ir pasitikėjimas savo tvirta valia, o svoris pradeda mažėti šiek tiek vėliau.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>