23Rgp
2013
0
iskrovos-dienos-ypatumai

Iškrovos dienos ypatumai

Iškrovos dienas galima daryti kada panorėjus, bet ne daugiau, kaip 2 dienas iš eilės. Antraip, metabolizmas gali dar labiau sulėtėti. Organizmas, negaudamas pakankamai maistinių medžiagų ilgiau kaip 48 valandas, pradeda daug greičiau kaupti riebalus, ypač esant pernelyg mažam fiziniam krūviui. Taip pat nerekomenduojama iškrovos dienas daryti daugiau, kaip 2 dienas per savaitę. Tokio režimo užtenka, kad pagreitėtų metabolizmas ir mažėtų kūno masė. Ir, kaip jau minėta, negalima visiškai atsisakyti maisto.

Užtenka tik apriboti jo limitą iki 700-800 kilokalorijų per dieną ir pasirūpinti, kad riebalai sudarytų ne daugiau, kaip ketvirtį šio kiekio. Racionaliai maitinantis, tokie apribojimai lemia puikius rezultatus. Tai reiškia, kad po iškrovos dienos reikia maitintis įprastai – keletą kartų per dieną, nepersivalgant, daugiausia vaisiais, daržovėmis, ankštiniais, grūdai, mėsa ir žuvimi. 

Daugelis žmonių iškrovos dienas daro po gausių vaišių. Bet tyrimai parodė, kad riebalai kaupiasi tik trečią dieną po persivalgymo. Todėl rekomenduojama būtent tą dieną laikytis dietos ir sportuoti.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>