28Rgp
2013
0
monodieta

Monodietos ilgai laikytis negalima

Paprastai rekomenduojama tokios dietos laikytis tik 1-2 savaites. Jeigu žmogui pavyksta tiek laiko ištverti, jis gerokai suliesėja. Bet kai jis pradeda maitintis įprastu maistu, kūnas netrukus susigrąžina prarastus kilogramus. Vieno kurio nors produkto dietą galima taikyti tik kaip papildomą vienadienę priemonę laikantis tam tikros pagrindinės dietos. Dietologai tokias dietas vadina kontrastinėmis iškrovos dienomis. Renkantis monodietą, reikia pasikliauti savo skoniu. Išbandykite keletą dietų, išsirinkite 3 pačias efektyviausias ir kaitaliokite jas. Jeigu pirmiausia norite suliesėti, monodietos laikykitės 1 dieną per savaitę, jeigu norite sustiprinti sveikatą, – 1 dieną per mėnesį.

Manoma, kad viena iš efektyviausių yra obuolių dieta. Mat obuoliuose yra daug organizmui būtinų medžiagų, kurių nėra jokiuose kituose produktuose. Be to, obuoliai sumažina tinimus ir sulėtina aterosklerozės vystymąsi.

Reikia per dieną pamažu suvalgyti 1,5 kg obuolių ir negerti jokių skysčių. Galima valgyti orkaitėje, iškeptus obuolius. Rūgštūs obuoliai pagerina apetitą, todėl jų derėtų vengti.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>