21Gru
2012
0
neskubekite-ir-suliesesite

Neskubėkite, ir suliesėsite

Laikantis dietos, nebūtina visiškai atsisakyti pobūvių su vaišėmis arba ignoruoti svarbias šventes. Toks liesėjimas būtų pernelyg nuobodus ir kankinantis procesas. Galima kartkartėmis leisti sau pasivaišinti, tik po vaišių reikia laiku susigriebti ir vėl ryžtingai apriboti mitybą. Dėl trumpalaikio dietos pažeidimo kūno svoris nepadidėja.

Kūno masės mažėjimas organizmui – nemenkas stresas, todėl jis kaip įmanydamas priešinasi, reikalaudamas maisto ir išreikšdamas tai stipriu alkio pojūčiu. Jeigu labai sunku jį ištverti, reikia vartoti vadinamuosius apetito reguliatorius, kurie susilpnina alkį, sumažina norą smaližiauti, sulėtina riebalų sintezę organizme, pagerina medžiagų apykaitą, aprūpina organizmą būtinomis maistinėmis medžiagomis ir suteikia energijos.

Kūno svorį reikia reguliuoti nealinant savo organizmo. Manoma, kad labai klysta ir tie žmonės, kurie norėdami suliesėti stengiasi valgyti kuo rečiau. Taip elgdamiesi jie, atvirkščiai, skatina riebalų kaupimąsi. Kai labai išalkus pavalgoma, kraujyje staiga padidėja gliukozės, o kartu ir insulino kiekis.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>