02Spa
2012
1
mergina matuojasi liemens apimtis

Paprastas klausimas: Kaip sulieknėti?

Klausiate, kaip sulieknėti? Lengvi pratimai ir sureguliuota mityba keliauja Jums į pagalbą!

Šiandien norėčiau pašnekėti apie įvairiausių pratimų svarbą bei teikiamą naudą, taip pat, apie mitybos ypatumus – laikas sureguliuoti savo svorį taip, jog savimi galėtumėme didžiuotis!

Tiesą sakant, neišpasakytai mėgstu laužyti stereotipus. Norėčiau paklausti, ar kuomet girdėjote, jog privalu intensyviai sportuoti, jog numestumėte nereikalingą svorį? Esu tikras, jog taip, tačiau, kaip minėjau, tai tėra stereotipas, kadangi kūno linijas bei formas galima koreguoti vien mitybos pagalba. Žinoma, sportas – gėris, jis, be jokių abejonių, padės pasiekti užsibrėžtą tikslą daug greičiau, tačiau ir be jo įmanoma išsiversti.  Betkokiu atveju, manyčiau, jog būtų privalu žinoti paprasčiausius – efektyviausius pratimus, kurie mažintų ne tik svorį, tačiau ir gražintų kūno linijas. Tie, kurie galbūt labiau domisi svorio metimo būdais, žinos, jog efektyviausi pratimai – vadinamieji kardio, tai yra bėgiojimas, šokinėjimas per šokdynę, plaukiojimas, dviračio minimas bei kiti. Galbūt vieniems šie pratimai pasirodys lengvi ir paprasti, kitiems – reikalaujantys jėgų, tačiau nepamirškite, jog tik Jūs patys esate savo ateities „kalviai“ ir proceso rezultatai priklauso tik nuo pačių Jūsų įdėto darbo. Apart to, reikėtų paminėti ir tai, jog nebūtina bėgioti ilgaus nuotolio krosus, ar plaukioti geras dvi valandas – iš pradžių pripratinkite savo organizmą naujiems iššūkiams – esu tikras, jog po kurio laiko Jūs savanoriškai keliausite į šias aktyvias veiklas.

„Mityba – visų svarbiausia.“ – šią tezę galėčiau „laikyti“ viso straipsnio pagrindine mintimi. Kaip minėjau, be sporto yra įmanoma numesti papildomus kilogramus, tačiau be sureguliuotos bei racionalios mitybos – drįsčiau teigti, neįmanoma. Neišsigąskite, mityba – paprasčiausias procesas. Iš tiesų, daugeliui žmonių prisiversti sportuoti yra kurkas sunkiau, nei „supaprastinti“ mitybą. Nepamirškite, Jums nereikia atsisakyti visų skaniausių, sočiausių ir kitokių „visokiausių“ produktų – mityba privalo būti racionali, tiesiog reikia išlaikyti saiką, reikia maisto „dienotvarkę“ suskaidyti į primtinas valandas ir viskas – to tikrai pakaks.

Tikiuosi, jog į klausimą „kaip sulieknėti?“ atsakiau pakankamai išsamiai. Niekuomet nepamirškite, jog Jūs esate pajėgus numesti svorio – išaušo laikas tai įrodyti.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>