22Rgp
2014
0
patarimai-kaip-numesti-svorio

Patarimai kaip numesti svorio

Mėgaukitės maistu. Žinokite, kad norint suliesėti, nebūtina atsisakyti savo mėgstamiausių patiekalų. Svarbiausia nepersivalgyti.

Valgykite lėtai. Kai paskubomis sukemšate maistą, jūsų skrandis nespėja smegenims pranešti, kad jis jau sotus. O nuolat persivalgydami, tunkate.

Nepamirškite ritualų. Visada gražiai padenkite stalą, padėkite ant jo vazą su gėlėmis, galite uždegti žvakes… Sėdėdami prie tokio stalo, jūs lėtai kramsnosite maistą, ir suvalgysite jo gerokai mažiau.

Teisingai pasirinkite produktus. Teisingai maitinantis, 50-55 proc. maisto sudaro angliavandeniai (bulvės, makaronai, kruopos), 25-30 proc. -riebalai (ypač naudinga žuvis, riešutai, alyvuogių ir kiti augliniai aliejai) ir 15-20 proc. – baltymai (mėsa, žuvis, grybai).

Neskubėkite. Užsibrėžkite realius tikslus, kad galėtumėte laiku juos pasiekti. Pagalvokite, per kiek laiko (1, 3, 10 metų?) priaugote tiek svorio, kiek sveriate dabar, ir nesikrimskite, kad neįmanoma jo sumažinti per 2 savaites. Stenkitės liesėti protingai, pavyzdžiui, po 4 kg per pusę metų. Tokį tikslą jūs tikrai galite pasiekti. O pasiekę galėsite pasidžiaugti.


Pasipuošk pigiau - kaklo papuošalai, sagės, apyrankės, auskarai, žiedai...>>>